Tesla niedawno zakończyła program referrali (referencyjny), a teraz znowu go wskrzesza – tym razem w nieco innej postaci. Wśród głównych nagród znajduje się Tesla Model Y i Tesla Roadster z linii Founders Edition z dodatkowym autografem Elona Muska i Franza von Holzhausena.

Nowy program referencyjny Tesli

W nowym programie referencyjnym za każdy zakup z wykorzystaniem linku polecającego otrzymuje się 1 000 mil / 1 600 kilometrów darmowego ładowania na Superchargerach. Bonus dotyczy obu osób: kupującego i polecającego. Oprócz tego każdy z aktywnie używanych linków daje możliwość:

  • comiesięcznego wygrania Tesli Model Y,
  • cokwartalnego wygrania Tesli Roadster.

W obu przypadkach będą to samochody z autografami prezesa i głównego projektanta Tesli z najdroższych, limitowanych serii Founders Edition. Tym razem w losowaniu uczestniczą tylko polecający, tj. właściciele linków.

Redakcja www.elektrowoz.pl nie ma Tesli, dlatego postanowiliśmy promować naszych Czytelników. Jeśli chcecie kupić Teslę lub coś w Tesli, po prostu skorzystajcie z jednego z poniższych linków:

Dziękujemy, że o nas pamiętacie i chcecie się dzielić wiedzą z innymi. Jeśli jesteście naszymi aktywnymi Czytelnikami i wsparliście nas w czymś, to bardzo chętnie umieścimy tutaj również Wasze linki referencyjne. Podsyłajcie je śmiało na [email protected] .

To może Cię zainteresować:
Ocena ogólna
Ocena Czytelników
[Suma: 2 głosów Średnia: 5]