WARSZAWA. W sobotę, 12 maja, w stolicy odbędzie się m.in. Marsz Wolności i Parada Schumana. W związku z tym 12.05 zamknięte zostaną liczne ulice w okolicy Traktu Królewskiego. Tego dnia lepiej unikać przejazdu przez Wisłę Mostem Poniatowskiego – chyba że jadąc na zachód mamy zamiar skręcić na Wisłostradę.

Warszawa: zamknięte ulice 12.05.2018

Marsz Wolności 2018 – trasa

O godzinie 13.00 na rondzie de Gaulle’a rozpocznie się Marsz Wolności. Od godziny 11.00 zablokowane będą dojazdy do ronda, a później również Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście – pl. Zamkowy i dojazdy do tych ulic.

TRANSMISJA z Marszu Wolności 2018 ma zostać umieszczona na Twitterze.

> Będą dopłaty do samochodów elektrycznych 2019? Minister energii obiecuje!

Parada Schumana 2018 – trasa

Przed Marszem Wolności odbędzie się Parada Schumana. Ta o 10.00 rozpoczyna się na pl. Zamkowym, a następnie przejdzie uliami Miodową – Senatorską – Wierzbową – pl. Piłsudskiego – Królewską – Krakowskie Przedmieście – Miasteczko Schumana.

Ulica Nowy Świat zostanie zamknięta już o godzinie 8.00.

Zgromadzenia inne

O godzinie 11.00 od pomnika Piłsudskiego w Al. Ujazdowskich wyruszy zgromadzenie, które przejdzie Al. Ujazdowskimi – Piękną – Wiejską. To samo zgromadzenie o 11.30 wyruszy spod Sejmu RP i przejdzie ulicami Matejki – Al. Ujazdowskie – pl. Trzech Krzyży do ronda de Gaulle’a.

> Jaki samochód elektryczny 2018 warto kupić?

|REKLAMA|
|/REKLAMA|

To może Cię zainteresować:
Ocena ogólna
Ocena Czytelników
[Suma: 6 głosów Średnia: 3.8]