Podpowiedzieliście nam na Facebooku, że oprócz dojazdu na wystawę w Sosnowcu czy Kutnie, powinniśmy podać też lokalizację Salonu Samochodowego w Frankfurcie 2017. Słuszna uwaga, bijemy się w pierś – oto MAPA DOJAZDU na IAA Frankfurt Motor Show 2017 + parking i stacje ładowania:

Wystawa Frankfurt Motor Show 2017 – mapa

Targi motoryzacyjne Frankfurt Motor Show 2017 odbywają się pod adresem:

Ludwig-Erhard-Anlage 1, D-60327 Frankfurt/Main

Salon Samochodowy w Frankfurcie 2017 – dojazd

Przy dojeździe samochodem, najwygodniej jest wjeżdżać do miasta autostradą A5, która prowadzi bezpośrednio na tereny targów.

Aby znaleźć miejsce parkingowe, należy kierować się do „Messeparkhaus Rebstock„. Według zapewnień organizatora, jest tam wystarczająca liczba miejsc dla wszystkich odwiedzających IAA Frankfurt Motor Show 2017.

Ładowarki na IAA Motor Show 2017

Na parkingu Rebstock znajdują się stacje ładowania samochodów elektrycznych, wszystkie z gniazdem Type 2 (widać je na zdjęciu w artykule TESLA: Różnice w gniazdach ładowania – Europa vs USA [FOTO]). Gdyby okazało się, że wszystkie ładowarki są akurat zajęte, należy poprosić o pomoc obsługę.

Przed przyjazdem autem elektrycznym można się też zarejestrować pod adresem [email protected] – otrzymamy wtedy dokładny spis i lokalizacje stacji ładowania.

 

To może Cię zainteresować:
Ocena ogólna
Ocena Czytelników
[Suma: 0 głosów Średnia: 0]