Zgodnie z obliczeniami polskiego oddziału Volkswagen Financial Services, rata leasingowa za Volkswagena ID.3 przy leasingu na trzy lata powinna wynosić około 2,2 tysiąca złotych brutto (1 800 złotych netto) przy zerowym wkładzie własnym. Po trzech latach użytkowania kwota obniżałaby się o około 28 procent.

Leasing Volkswagena ID.3 – raty wyliczone przez Volkswagen Financial Services

Wyliczonym przez Volkswagen Financial Services kwotom warto się przyjrzeć, ponieważ firma może mieć lepszą wiedzę na temat ceny VW ID.3 na rynku dzięki obecności w Grupie Volkswagena. VFS spodziewa się, że będzie mógł zaproponować następujące raty:

  • dla nowego Volkswagena ID.3 przy leasingu na 3 lata – 2,2 tysiąca złotych miesięcznie przy zerowym wkładzie własnym,
  • dla 3-letniego Volkswagena ID.3 przy leasingu na kolejne 3 lata – 1,6 tysiąca złotych miesięcznie,
  • dla 6-letniego Volkswagena ID.3 przy leasingu na następne 3 lata – niecały 1 tysiąc złotych miesięcznie.

Raty za Volkswagena ID.3 według Volkswagen Financial Services. Kwoty netto

W powyższych kosztach uwzględniona została wyłącznie wartość samochodu, bez ubezpieczenia, opon czy serwisu. Założony roczny limit wynoszący 30 tysięcy kilometrów. Uznano, że wkład własny wynosi 0 procent.

Ciekawostką jest to, że Volkswagen Financial Services zapowiada, że już w 2020 roku zostanie dostarczonych 400 VW ID.3 oraz 1 000 egzemplarzy Skody CitigoE iV, a popyt na auta (przynajmniej na ID.3) jest większy niż podaż. Finalne ceny VW ID.3 powinny zostać ujawnione w maju-czerwcu, wtedy też auto pojawi się w kalkulatorze rat leasingowych.

> Aktualne ceny samochodów elektrycznych, w tym najtańsze auta elektryczne [grudzień 2019]

To może Cię zainteresować:
Ocena ogólna
Ocena Czytelników
[Suma: 1 głosów Średnia: 5]