Renault wprowadza do sprzedaży limitowaną edycję Renault Zoe. Samochód motywami nawiązuje do filmu Star Wars, jednak najważniejszy jest chyba punkt dostępowy WiFi dla pasażerów.

Renault Zoe Star Wars

Nadwozie samochodu kolorystycznie nawiązuje do statku kosmicznego Sokół Millennium, ale oprócz białej wersji nadwozia ma być dostępny również w edycji szarej i czarnej. Auto zostanie wyprodukowane w liczbie 1 000 egzemplarzy, zamówić je będzie można od marca 2018 roku, a odbiór ma nastąpić 23 maja 2018 roku – w dniu francuskiej premiery filmu Star Wars.

Oprócz silnika elektrycznego (prawdopodobnie do wyboru: R90, Q90), baterii o pojemności 41 kWh i WiFi na pokładzie, samochód w standardowym wyposażeniu ma jeszcze 17-calowe felgi, system nagłośnienia Bose oraz kamerę cofania.

> Fiat chce budować samochody elektryczne na bazie… Hyundaia

Wnętrze samochodu ma być ozdobione fioletowymi wstawkami, które pojawią się przy dźwigni trybu jazdy, na nawiewach i głośnikach. Niestety, na wizualizacji nie przedstawiono tej kolorystyki. Dostępna jest natomiast reklama samochodu, z której dowiadujemy się, że auto dostępne jest w ramach opłaty abonamentowej w wysokości od 149 euro:

|REKLAMA|
|/REKLAMA|

To może Cię zainteresować:
Ocena ogólna
Ocena Czytelników
[Suma: 0 głosów Średnia: 0]