To już oficjalne. Polska premiera Volkswagena ID.3 odbędzie się podczas konferencji ImpactCEE w Katowicach. Wydarzenie będzie miało miejsce w środę, 9 października 2019 roku. Dzień później samochód pojedzie do Poznania na kolejną konferencję – tam będzie można obejrzeć go zupełnie za darmo.

Gdzie obejrzeć VW ID.3 w Polsce

Tak ważne premiery jednoznacznie informują, że musimy mieć do czynienia z ważnymi imprezami wystawienniczymi. Volkswagen uznał, że oficjalna prezentacja VW ID.3 w Polsce odbędzie się podczas Impact Mobility Revolution 2019 w Katowicach, 9 października 2019 roku, o godzinie 13.00. Producent zaplanował też opowieść na temat zalet samochodu oraz, można się domyślać, planów Volkswagena dotyczących emobilności.

Następnego dnia (10 października) samochód przejedzie do Poznania, gdzie pojawi się na Targach Floty Ekologicznej „Ekoflota”.  Wstęp na pierwsze targi jest płatny, na drugie będzie można dostać się za darmo po uprzedniej rejestracji TUTAJ.

> Volkswagen płaci już mniej niż 100 dolarów za 1 kWh baterii VW ID.3. To gdzie te elektryki w cenie aut spalinowych?!

Volkswagen ID.3 to pierwszy samochód elektryczny stworzony na nowej platformie MEB niemieckiego producenta. Osoby, które zdecydowały się na wcześniejsze zamówienie edycji VW ID.3 1st, będą mogły go konfigurować i zamawiać od grudnia 2019 roku. Dostawy rozpoczną się w czerwcu 2020 roku. Dla pozostałych zainteresowanych konfigurator ma zostać otwarty pod koniec roku 2019, a dostawy ruszą w trzecim-czwartym kwartale roku 2020.

> VW ID.4 / Crozz: premiera wiosną, w amerykańskich salonach od 1 czerwca 2020 roku

Zdjęcie: Volkswagen ID.3 na targach IAA 2019 w Frankfurcie (c) Czytelnik Konrad

To może Cię zainteresować:
Ocena ogólna
Ocena Czytelników
[Suma: 2 głosów Średnia: 5]