Bob Lutz, wiceprezes General Motors, bardzo lubi się wypowiadać o Tesli. Na aukcji samochodów zabytkowych też skorzystał z okazji. Jego zdaniem za dwadzieścia pięć lat, ludzie będą mówić o Tesli: „Jaka szkoda, że zbankrutowali”.

Tesla Model S? Kupujcie, póki są dostępne

Podczas aukcji samochodów zabytkowych w Scottsdale w Arizonie, Bob Lutz skorzystał z okazji, by poopowiadać o Tesli. Jako że znany jest z tego, że jest człowiekiem starej daty, wielkim miłośnikiem samochodów i, przede wszystkim, nie bawi się w marketingowy bełkot – wyszło naprawdę barwnie.

Lutz po raz kolejny stwierdził, że Elon Musk fatalnie zarządza pieniędzmi: „Nie zorientował się jeszcze, że przychody muszą być wyższe niż koszty. Jeśli regularnie jesteś bez gotówki, to znaczy, że nie prowadzisz dobrej firmy samochodowej„. Dawny członek kadry kierowniczej Chryslera i BMW, a dziś wiceprezes General Motors, pochwalił Tesla Model S: „(…) to jeden z najszybszych, najlepiej się prowadzących, najlepiej hamujących sedanów, jaki możesz kupić na świecie„.

I właśnie dlatego już teraz warto kupować Tesla Model S, dopóki jeszcze są produkowane. Bo za dwadzieścia pięć lat od dziś, jak mówi Lutz, Model S zostanie zapamiętany jako pierwszy dobrze wyglądający, szybki samochód elektrycznych. Dlatego ludzie będą mówićJaka szkoda, że zbankrutowali

> Tesla ZBANKRUTUJE 6 sierpnia 2018 roku o godzinie 2.17 rano

To może Cię zainteresować:
Ocena ogólna
Ocena Czytelników
[Suma: 18 głosów Średnia: 4.4]