Dzięki uprzejmości Kia Motors Polska w dniach od 2 do 9 lipca będziemy korzystać z Kii Niro Plug-in. Wybraliśmy hybrydę, bo mieliśmy o nią pytania od Czytelników, a sami też chcieliśmy sprawdzić kilka zagadnień, których na próżno szukać w internecie. Jeśli rozważacie zakup tego modelu, dajcie nam znać.

Jeśli chcesz kupić Kię Niro Plug-in, odezwij się do nas

Swój apel kierujemy do osób, które rozważają zakup Niro Plug-in: jeśli myślicie o tym modelu, odezwijcie się do nas, a być może pojeździmy nim razem. Wy sprawdzicie interesujący Was model, my usłyszymy (i nagramy) kilka opinii osób zainteresowanych tym konkretnym autem. Jeśli się zgodzicie, wystąpicie z twarzą, jeżeli nie, tylko z imieniem.

Swoje zaproszenie kierujemy wyłącznie do osób, które są aktywne u nas w komentarzach lub na fanpage na Facebooku albo tych, które poznaliśmy przy jakiejś okazji. Chodzi o to, że ręczymy za auto głową, więc zależy nam na aktywnych Czytelnikach, których rozpoznajemy. Jeśli dotychczas byliście nieaktywni, być może nadszedł czas na zmianę przyzwyczajeń, bo w kolejce wkrótce może być trochę więcej samochodów. 😉

Kia Niro Plug-in będzie eksploatowana między 2 a 9 lipca w Warszawie. Prawdopodobnie w dniach 4-5 lipca wyjedziemy nią do Pisza.

Kontakt z redakcją: [email protected] lub na Facebooku.

UWAGA. Temat leży w gestii jednego tylko pracownika redakcji, dlatego prosimy o wyrozumiałość. 🙂

To może Cię zainteresować:
Ocena ogólna
Ocena Czytelników
[Suma: 2 głosów Średnia: 5]