Gdy kilka tygodni temu zasygnalizowaliśmy w komentarzach, że portal www.elektrowoz.pl stanął w obliczu dużych przemian, byliście nieco zaniepokojeni. Uspokajamy Was: nigdzie się nie wybieramy. Od teraz będziemy częścią większej i lepszej rodziny, portalu o hybrydach.

Elektrowóz zostanie włączony w Hybrydowóz i stopniowo wygaszony

Teraz, po dokładnie 2,5 roku współpracy, skończył się nasz pierwotny tajny kontrakt z dotychczasowym partnerem, producentem samochodów elektrycznych. Nowy partner szybko nas przekonał, że samochody hybrydowe są znacząco lepsze niż elektryki, ponieważ łączą klasyczny, spalinowy zespół napędowy, który da się zdiagnozować w każdym garażu, z nowoczesnym napędem elektrycznym.

Nie trzeba ich też godzinami ładować.

Dlatego jeszcze dziś uruchomimy portal Hybrydowóz, a Elektrowóz stanie się jego częścią. Większość sił i środków poświęcimy na opisywanie nowoczesnych samochodów hybrydowych, dlatego portal Elektrowóz zostanie stopniowo wygaszony. Z czasem zrobi miejsce portalowi Wodorowóz, ponieważ teraz już wiemy, że to wodór jest paliwem przyszłości.

Dzięki kontaktom z nowym partnerem możemy Wam przekazać jeszcze jedną dobrą wiadomość: jest już gotowe rozporządzenie w sprawie dopłat do samochodów hybrydowych. Polacy od dawna im ufają, dlatego uznano, że należy wesprzeć ich zakupy dofinansowaniem, żeby obniżyć emisję dwutlenku węgla w kraju.

Natomiast dopłaty do samochodów elektrycznych zostaną całkowicie wstrzymane, ponieważ auta elektryczne jeżdżą na prądzie z węgla i przyczyniają się do większej emisji.

Trzymajcie za nas kciuki – i do usłyszenia!

Nota od redakcji www.elektrowoz.pl: cały tekst został zmyślony i jest żartem primaaprilisowym.

To może Cię zainteresować:
Ocena ogólna
Ocena Czytelników
[Suma: 9 głosów Średnia: 3.2]