Elektrowoz.pl chwali Renault Zoe za zasięgi i dobrą cenę, więc pytacie nas Państwo w komentarzach i mailach, gdzie można obejrzeć to cudo. Właśnie uzyskaliśmy te informacje od centrali firmy – już wiemy, gdzie można obejrzeć lub kupić Renault Zoe w Polsce. Oto spis:

Renault Zoe w Polsce – które salony?

Samochód można obecnie obejrzeć w salonie na ulicy Puławskiej w Warszawie. Renault Zoe powinien być tam w stałej ekspozycji:

  • WARSZAWA: Renault Retail Group Warszawa sp. z o.o., Puławska 621B, telefon 22 544 40 00

Oprócz tego elektrycznymi samochodami Renault zajmują się tylko wyspecjalizowane salony, które mają status Eksperta Renault Z.E. Są to:

  • GDAŃSK: PUH Zdunek sp. z o.o., ul. Miałki Szlak 43/45, telefon 58 326 52 52,
  • ZABRZE: Dąbrowscy sp. z o.o., ul. Wolności 59, telefon 32 276 19 86,
  • WROCŁAW (Mirków Długołęka): Nawrot sp. z o.o., ul. Wrocławska 33B, telefon 71 315 21 81.

> Przywileje dla samochodów elektrycznych w Polsce? RZĄD: umiesz liczyć? Licz NA SIEBIE

Wedle naszej wiedzy wszystkie salony poza Warszawą wypożyczają auto na potrzeby zainteresowanych klientów, więc samochód może nie być dostępny do obejrzenia z miejsca.

Renault Zoe jest obecnie absolutnym liderem zasięgu na jednym ładowaniu w swojej klasie, czyli w segmencie aut małych:

Ranking zasięgu samochodów elektryczny według procedury EPA, która daje wyniki bliskie realnym. Renault Zoe ma kolor czerwony, BMW i3 – niebieski. Ze względu na rozmiary, Nissan Leaf znajduje się w innym segmencie – C. (c) www.elektrowoz.pl

Jaki rabat na Renault Zoe?

Kilka dni temu opisywaliśmy rabaty na elektryczne BMW i3 / i8. Okazuje się jednak, że na samochody elektryczne promocji nie ma, ale firma „dba o to, by warunki ich zakupu i finansowania były atrakcyjne”.

To może Cię zainteresować:
Ocena ogólna
Ocena Czytelników
[Suma: 12 głosów Średnia: 4.3]