W ostatnich tygodniach na Forum Elektrowozu pojawiło się sporo wpisów z linkami polecającymi – do tego stopnia, że musieliśmy ustalić pewne zasady ich publikacji. Otrzymaliśmy kilka zapytań o możliwość publikacji artykułów sponsorowanych (!) z linkami polecającymi. Ba, korzyść z zastosowania referrala okazała się tak kusząca (kredyty wymienne na darmowe ładowanie!), że po cichu zastosowano je we wpisach twitterowych Tesla Owners Poland (przykład).

Wobec tego będą też na Elektrowozie 🙂

Chcesz wyeksponować swój referral? Pomagaj innym na Forum Elektrowozu

Czas start.

Forum Elektrowozu jest TUTAJ.

Zasady są proste:

  1. Jeśli pomagasz innym na Forum Elektrowozu, doceniamy to.
  2. Pod uwagę bierzemy obecność na tej liście (Highest reaction score) na Forum Elektrowozu.
  3. Reaction score to liczba pozytywnych i neutralnych reakcji (lajków, uśmiechów, generalnie: emotek, które nie są złe) na Wasze wypowiedzi. Im więcej sensownych wypowiedzi, tym więcej szans na lajka, uśmiech, podziękowanie.
  4. Forum wyświetla tylko TOP20, dlatego przez pierwsze 7 tygodni będziemy polecać wyłącznie osoby z obecnego TOP20.
  5. Osoby z redakcji NIE biorą udziału w zabawie.
  6. Po wyczerpaniu obecnej listy TOP20 w następnych tygodniach będziemy promować ludzi z najwyższym przyrostem Reaction score od dziś do dnia wyczerpania listy i będzie to ekspozycja 10-dniowa.
  7. Nasza promocja jest zabawą, całkowicie polega na mechanizmie referrali Tesli, który jest od nas niezależny. W tej chwili pozwala on na zaoszczędzenie 2 000 lub 4 000 złotych przy zakupie samochodu (kupujący) lub zgromadzenie „kredytów” na darmowe ładowania (polecający).
  8. W przyszłości zasady zabawy mogą ulec zmianie, mogą pojawić się polecenia innych marek, zabawa może wreszcie zostać zakończona bez wcześniejszego ostrzeżenia.
  9. Redakcja Elektrowozu wspiera Forumowiczów z dobrego serca, bez dodatkowych gratyfikacji. Nie bierzemy odpowiedzialności za zakupy lub ich brak, tj. korzystanie z linków polecających.
  10. Polecenia będą umieszczane pod blokiem reklamowym na końcu artykułów, przed komentarzami. Ich lokalizacja czy związana z nimi treść może ulec zmianie.

Jako redakcja Elektrowozu mamy nadzieję, że choć w ten sposób zdołamy się Państwu odwdzięczyć za aktywny udział w życiu Forum Elektrowozu. I że na tej obecności zyskają też inni. Pierwszymi wymienionymi z imienia są Pan 1/ Michał, 2/ Bronek, 3/ krzyss.

Nie przegap nowych treści, OBSERWUJ Elektrowoz.pl w Google News. Mogą Cię też zainteresować poniższe reklamy:

Jeśli chcesz wynagrodzić Czytelników, którzy są niezawodni w niesieniu pomocy na Forum Elektrowozu, możesz kupić Teslę korzystając z któregoś z tych linków polecających: 7/ nabrU, 8/ ciastek, 9/ ELuk.

Zasady zabawy znajdziesz TUTAJ.
Ocena artykułu
Ocena Czytelników
[Suma: 4 głosów Średnia: 3.8]