Bydgoszcz zyskała stare-nowe stacje ładowania. Przy Focus Mall stanęła ładowarka CCS Combo 2, Chademo i Type 2 Rawicomu, z kolei na parkingu Ikei pojawiło się urządzenie Ensto – a jeszcze w grudniu 2017 sklep szukał partnera do instalacji ładowarki.

Bydgoszcz i stacje ładowania za darmo

Na parkingu przy Focus Mall (Jagiellońska 39-47) stanęła ładowarka wyposażona we wszystkie niezbędne złącza: CCS Combo 2 (DC, większość nowoczesnych aut elektrycznych), Chademo (DC, głównie Nissan Leaf) i Type 2 (AC, praktycznie wszystkie samochody elektryczne).

Urządzenie czynne jest przez 24 godziny na dobę, pozwala na darmowe ładowanie, a jego operatorem jest Rawicom. Oto lokalizacja:

Z kolei na parkingu przy Ikea stanęło urządzenie Ensto. Gdy w grudniu 2017 roku pytaliśmy sklep o nieczynną już ładowarkę Galactico.pl, dowiedzieliśmy się, że „Stację instalowaliśmy w 2015 roku – od tego czasu technologia bardzo się rozwinęła, więc także IKEA Bydgoszcz chce dostarczyć swoim klientom jak najlepsze rozwiązania dostępne na rynku. Dlatego też, jesteśmy obecnie w trakcie poszukiwań nowego partnera, który oferuje takie rozwiązania, na których zależy nam najbardziej.

I oto jest, udało się. Na parkingu stanął słupek Ensto, w którym naładujemy się prądem przemiennym (AC). Lokalizacja:

Na zdjęciu: nowa ładowarka przy Focus Mall w Bydgoszczy (c) Rawicom

|REKLAMA|
|/REKLAMA|

To może Cię zainteresować:
Ocena ogólna
Ocena Czytelników
[Suma: 0 głosów Średnia: 0]