Coś drgnęło w Renault w kwestii promocji samochodów elektrycznych. Po wejściu na stronę Renault.pl wita nas elektryczne Zoe. Auto zawitało również do usługi Traficar, a teraz przy zakupie elektrycznego Renault możemy dodatkowo otrzymać kartę Greenway z 3 000 złotych na ładowanie.

Cennik Renault Zoe bez zmian, są za to promocje

Ceny Renault Zoe w sierpniu nie zmieniły się w stosunku do czerwca czy lipca 2018 roku. Za samochód nadal zapłacimy co najmniej 132,5 tysiąca złotych dla podstawowej wersji Life z baterią o pojemności 41 kWh i silnikiem Renault o mocy 90 KM lub 143 tysiące złotych dla edycji Intense z tą samą baterią i silnikiem o mocy 110 KM – w obu przypadkach są to ceny wraz z baterią:

Sporą zaletą przy zakupie jest jednak karta Greenway, w ramach której otrzymamy 3 000 złotych na ładowanie samochodu. Wystarczy zarejestrować się na stronie Greenway z użyciem karty RFID oraz kodu promocyjnego otrzymanego w salonie. 3 000 złotych na ładowanie należy wykorzystać w ciągu 3 lat.

> Dziewięć Renault Zoe w usłudze Traficar: Kraków, Warszawa, Trójmiasto, Poznań, Wrocław, Śląsk [aktualizacja: aplikacja]

Biorąc pod uwagę pojemność baterii samochodu (41 kWh), straty na ładowaniu (około +10 procent) oraz aktualny cennik Greenway (1,19 zł / 1 kWh przez złącze Type 2), promocyjne 3 tysiące złotych powinny wystarczyć na 56 ładowań baterii do pełna. Jeśli założymy więc dwukrotne ładowanie w tygodniu, kod promocyjny wystarczy nam na około pół roku.

Dodatkowe informacje TUTAJ.

|REKLAMA|
|/REKLAMA|

To może Cię zainteresować:
Ocena ogólna
Ocena Czytelników
[Suma: 11 głosów Średnia: 4.3]