Nissan twierdzi, że nowy Nissan Leaf 2 spotkał się z niesłychanym zainteresowaniem ze strony klientów. Firma utrzymuje, że złożono już 10 tysięcy zamówień na odświeżoną wersję auta – i to w samej tylko Europie!

Wielkie zainteresowanie klientów Leafem 2

W Japonii samochód powstaje już od października 2017 roku, ale produkcja w Stanach i Europie dopiero co ruszyła. Wiadomo już też, że cena Nissana Leafa 2 rozpoczyna się od 139 tysięcy złotych brutto, czyli jest wyższa od poprzedniej wersji o około 10 tysięcy złotych.

Auto ponoć bardzo spodobało się europejskim klientom – świadczy o tym 10 tysięcy zamówień na samochód jeszcze przed przemierą. To pokazuje, jak wielkim zaufaniem cieszy się marka: do niedawna po całej Europie krążyło tylko kilka egzemplarzy samochodu w japońskiej wersji, tak więc nawet odbycie jazdy testowej było praktycznie niemożliwe.

Opublikowane do tej pory testy Leafa 2 z reguły są optymistyczne i korzystne dla samochodu. W większości recenzji samochód oceniany jest na czwórkę lub piątkę, jedynie portal Jalopnik przyjął auto dość chłodno. Warto przy tym podkreślić, że nikt jeszcze nie przetestował wersji europejskiej.

|REKLAMA|
|/REKLAMA|

Jak walczyć z autami spalinowymi blokującymi ładowarki? Wystarczy wymienić znaki

To może Cię zainteresować:
Ocena ogólna
Ocena Czytelników
[Suma: 0 głosów Średnia: 0]