Na YouTube pojawiło się nagranie świeżo upieczonego właściciela Nissana Leafa 2. Na początku opowiada o jeździe samochodem demonstracyjnym, a około 3:50 rozpoczyna się nagranie dotyczące wrażeń z jazdy nowym Leafem.

Nowy Leaf 2 – wrażenia właściciela

Całe nagranie pochodzi z wnętrza samochodu, dzięki czemu łatwo sprawdzić poziom hałasu w kabinie przy jeździe z różnymi szybkościami (miasto/autostrada). Nie udało nam się usłyszeć gwizdu silnika, na autostradzie nie słyszeliśmy też wyprzedzającego auta – co sugeruje, że kabina Leafa 2 jest dobrze wyciszona, a trafiający do wnętrza hałas to szum powietrza na karoserii i opon na nawierzchni.

> Chargepoint: (Pod)miejskie stacje benzynowe znikną z krajobrazu

Kierowca dość szeroko opowiada o problemach z aplikacją Nissana przy próbie połączenia się z samochodem. Najlepszym, jedynym skutecznym sposobem na pozbycie się kłopotów okazało się usunięcie appki i zainstalowanie jej ponownie (ok. 6:00).

Według deklaracji, po przejechaniu około 97 kilometrów (60 mil), w samochodzie zostało około 50 procent pojemności baterii. System ProPilot lepiej sprawdzał się na autostradzie niż na drodze publicznej, a do e-Pedal – obsługi samochodu za pomocą pedału przyspieszenia, bez wciskania hamulca – można szybko się przyzwyczaić.

Wideo dla zainteresowanych:

|REKLAMA|
|/REKLAMA|

 

To może Cię zainteresować:
Ocena ogólna
Ocena Czytelników
[Suma: 0 głosów Średnia: 0]