ING Bank Śląski wprowadza na warszawskie ulice 60 skuterów elektrycznych. Akcja rozpoczyna się dziś, 22 sierpnia, i potrwa do końca października bieżącego roku. Skutery można wypożyczać w ramach aplikacji JedenŚlad.

Scootersharing, czyli skutery elektryczne z logo ING

Akcja udostępniania skuterów obrandowanych logotypem i kolorami ING (zdjęcie na górze) ma na celu promowanie świadomości ekologicznej wśród odbiorców. ING Bank Śląski organizuje ją w związku z przyjętą Deklaracją Ekologiczną, w ramach której firma m.in. wspiera elektromobilność.

> Klimatyzacja w samochodzie elektrycznym – ile zjada zasięgu? Testy pokazują 2-4 / 100 km, nawet latem

Aby skorzystać ze skuterów JedenŚlad / ING, należy pobrać aplikację JedenŚlad (KLIKNIJ: AppStore, Google Play) i założyć konto z wykorzystaniem dowodu osobistego. Opłata weryfikacyjna wynosi 49 złotych i w jej ramach otrzymujemy 60 minut jazdy. Cennik Jeden Ślad zawiera zarówno plany abonamentowe, jak i prepaid, w którym 1 minuta jazdy kosztuje 69 groszy.

Skutery od czerwca 2018 roku można również wypożyczać w Katowicach. Według informacji podawanych przez ING, jednoślady przejeżdżają dziennie średnio 24,8 kilometra, podróżują przez 60 minut, a każdy z nich wypożyczany jest 3,4 raza.

|REKLAMA|
|/REKLAMA|

To może Cię zainteresować
Ocena ogólna
Ocena Czytelników
[Suma: 1 głosów Średnia: 5]