Od 30 sierpnia 2017 r. warszawskie Veturilo zostało wzbogacone o setkę rowerów elektrycznych. Podczas pierwszych dwóch dni każdy z rowerów wypożyczano średnio 23 razy na dobę.

Elektryczne rowery w Warszawie

Elektryczne Veturilo działają w obrębie większego systemu Veturilo, ale dostępne są tylko w dziesięciu przystosowanych do nich stacjach. Silnik elektryczny ma wspomagać rowerzystów podczas wjazdu na Skarpę Warszawską, włącza się tylko wtedy, gdy naciskamy na pedały. Wsparcie ze strony silnika zostaje wyłączone powyżej 25 kilometrów na godzinę.

> JedenŚlad – wynajem elektrycznych skuterów dla firm

Elektryczny rower Veturilo – ceny

Pierwsza godzina jazdy elektrycznym Veturilo kosztuje 6 złotych, druga – 8 złotych. W ramach promocji do 14 września pierwsze 60 minut jazdy jest darmowe, a po tym okresie za darmo będzie można jeździć przez pierwsze 20 minut.

Ocena artykułu
Ocena Czytelników
[Suma: 0 głosów Średnia: 0]
Nie przegap nowych treści, KLIKNIJ i OBSERWUJ Elektrowoz.pl w Google News. Mogą Cię też zainteresować poniższe reklamy: