Tauron poinformował, że do floty usługi carsharingowej eCar od Taurona trafiły nowe Nissany Leafy. Jednocześnie podniesiono cenę za usługę z dotychczasowych 24 do 50 groszy za każdą minutę jazdy. Cennik eCar ma obowiązywać do 7 stycznia 2019, po której to dacie ceny prawdopodobnie wzrosną.

Nowy cennik eCar od Taurona

Zgodnie z komunikatem opublikowanym na Facebooku do floty samochodów elektrycznych eCar od Taurona trafiły nowe Nissany Leafy (źródło). Dotychczas użytkownicy najczęściej spotykali Renault Zoe, szczęśliwcom udawało się również zarezerwować BMW i3. Wśród kierowców, którym udało się przejechać samochodami, nie znaleźliśmy negatywnej opinii na ich temat 🙂

> Oto nowy Nissan Leaf (2019) E-Plus. Ho, ho, czyżby trochę się jednak zmieniło?

Podniesiono też stawkę za 1 minutę jazdy: z dotychczasowych 24 groszy urosła ona do 50 groszy za minutę, bez dodatkowych opłat za przejechane kilometry. To nadal najniższa stawka w Polsce, konkurencja stosuje zwykle opłaty o 2-3 razy wyższe, choć najczęściej rozbija się je na opłatę za minutę plus opłatę za przejechane kilometry.

Nowy cennik carsharingu Taurona ma obowiązywać do 7 stycznia 2019 roku. Po tej dacie opłaty prawdopodobnie zostaną podniesione.

> Recenzja Audi e-tron: doskonała jazda, wysoki komfort, taki sobie zasięg, a brak lusterek = porażka [Autogefuehl]

To może Cię zainteresować:
Ocena ogólna
Ocena Czytelników
[Suma: 0 głosów Średnia: 0]