Zamieściliśmy wczoraj rano zdjęcie ciemnego Cybertrucka, który został uchwycony podczas jazdy niedaleko Lotniska Los Angeles. Jednemu z internautów udało się nagrać wideo z przejazdu samochodu, inny dostrzegł, że wysiadał z niego sam szef Tesli, Elon Musk.

Elon Musk w Cybertrucku

Samochód był widywany w kilku miejscach w Los Angeles i jego okolicach. Internauta Roberto Cruz nagrał jego przejazd drogą 405 w mieście. Po raz kolejny okazało się, że wąski pas świetlny na przodzie ma po bokach znacznie silniejsze źródła światła, które służą w roli reflektorów – trudno powiedzieć, dlaczego portal Electrek się temu dziwi, skoro takie rozwiązanie było widoczne już podczas premiery:

Tego samego wieczoru auto zostało dostrzeżone przy restauracji Nobu, której współwłaścicielem jest Robert de Niro (zdjęcie otwierające). Internauta v2rocxket ujawnił, że zza kierownicy wysiał Elon Musk, a na miejscu pasażera znalazł się główny projektant Tesli, Franz von Holzhausen (źródło). Ten sam, który rozbił kulą szyby w drzwiach elektrycznego pickupa podczas premiery, a wcześniej uderzał w nie młotem:

Cybertruck na parkingu przy restauracji Nobu w Malibu (c) v2rocxket

Samochód w tej lokalizacji nagrał również portal TMZ (zobacz TUTAJ) – okazało się, że w kabinie było kilka osób. Gdy Musk wyszedł z restauracji, towarzyszył mu aktor Edward Norton, znanego choćby z filmu „Iluzjonista” czy „Podziemny krąg”.

Zdjęcie otwierające: miniaturka z portalu (c) TMZ

To może Cię zainteresować:
Ocena ogólna
Ocena Czytelników
[Suma: 5 głosów Średnia: 5]