Bolt, operator elektrycznych hulajnóg w kilku polskich miastach, ogłosił promocję, która ma zachęcić użytkowników do przetestowania tych środków transportu. W dniach od 3 (dziś, środa) do 7 czerwca (niedziela) odblokowanie hulajnogi jest darmowe, a minuta jazdy kosztuje 10 groszy.

Promocyjny cennik Bolt

Elektryczne hulajnogi operatora dostępne są w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Katowicach, Poznaniu i Lublinie. Promocja potrwa przez najbliższe pięć dni i chyba warto z niej skorzystać, choćby po to, żeby sprawdzić, czy przy naszych potrzebach transportowych e-hulajnoga nie miałaby więcej sensu niż komunikacja miejska lub samochód.

Poza promocją odblokowanie hulajnogi kosztowało 2 złotego, a opłata za każdą minutę jazdy wynosiła 60 groszy. Pięciominutowy przejazd na odległość około 2-3 kilometrów stanowił wydatek rzędu 5 zł.

> GDAŃSK dostał elektryczne hulajnogi Blinkee.city. Cennik: 2,5 zł/wypożyczenie + 0,49 zł/min.

Dodajmy, że Bolt nie jest jedynym nowym operatorem e-hulajnóg w Polsce. Od początku maja na terenie Warszawy (i tylko Warszawy) dostępny jest około 1,5 tysiąca hulajnóg Dott. Ich cenniki skonstruowane są nieco inaczej, kupujemy bowiem pakiety:

  • Pakiet 2 za 5 to dwa przejazdy dziennie po maksymalnie 15 minut każdy za 5 złotych.
  • Pakiet Tygodniowy to 50 przejazdów tygodniowo po maksymalnie 15 minut każdy za 19,99 złotego.

Przy jednorazowej próbie w Dott zapłacimy 2,7 złotego za odblokowanie hulajnogi i 49 groszy za minutę jazdy.

> Segway-Ninebot prezentuje elektryczne hulajnogi, które SAME pojadą się naładować

To może Cię zainteresować:
Ocena ogólna
Ocena Czytelników
[Suma: 4 głosów Średnia: 4]