Drodzy Czytelnicy, Komentatorzy, Reklamodawcy, Autorzy.

Chcielibyśmy podziękować Wam za to, że byliście z nami w kończącym się 2019 roku. Dla portalu www.elektrowoz.pl był on bardzo dobry, rośliśmy szybko ledwie nadążając za rynkiem.

Życzymy Wam z całego serca, żeby nowy, 2020 rok, był jeszcze bardziej elektryzujący. Żeby rynek został zasypany samochodami elektrycznymi, żeby mechanizm dopłat wreszcie wystartował, żeby ceny ogniw spadały szybciej niż się spodziewamy, żeby do sprzedaży wreszcie trafiły baterie ze stałym elektrolitem: tańsze, pojemniejsze, bezpieczniejsze.

Jeśli jeszcze nie jeździcie samochodem elektrycznym, to życzymy Wam, żeby rok 2020 był tym, w którym dojdzie do tej fundamentalnej zmiany. Wszystkie znane nam wyniki badań ankietowych mówią, że po przejściu na elektryka jest znikome prawdopodobieństwo, że zechcecie wrócić do auta spalinowego. Mówiąc po ludzku: będziecie BARDZO zadowoleni.

Ale to nie wszystko: życzymy Wam, żebyście w 2020 roku stawiali sobie ambitne cele i znajdowali siłę, żeby je realizować. Życzymy Wam zdrowia i pomyślności. Życzymy Wam udanego życia rodzinnego i optymizmu.

Jeśli uważacie, że przydałoby się Wam więcej pieniędzy – życzymy Wam więcej pieniędzy. Niech każdy ma tyle, na ile zasłużył, ile jest w stanie wypracować i ile potrzebuje.

Życzymy Wam wreszcie tego, za co już dziś bardzo Was szanujemy: spokoju i rzeczowości podczas rozmów z osobami niezdecydowanymi. Wy już przeszliście tę drogę, o samochodach elektrycznych wiecie dużo, inni dopiero będą się do nich przekonywać. Niech to właśnie dzięki Wam, fachowcom z prawdziwego zdarzenia, znajdą najlepszą opcję dla siebie.

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!

/redakcja www.elektrowoz.pl

Zdjęcie otwierające: podłączanie do ładowania Kii e-Soul (c) The Wheel Network / YouTube

To może Cię zainteresować:
Ocena ogólna
Ocena Czytelników
[Suma: 6 głosów Średnia: 4.8]