Portal www.elektrowoz.pl to dziś największy portal o samochodach elektrycznych w Polsce. Chcemy być fachowi, nietabloidowi, merytoryczni i rozsądni. I chcemy kontynuować rozwój. Dlatego szukamy fachowców, ekspertów, specjalistów, którzy nie boją się z nami współpracować.

www.elektrowoz.pl zatrudnia

Co oferujemy

Zacznijmy od tego, co jesteśmy w stanie zaoferować:

  • dostęp do najciekawszych technologii i najdynamiczniej rozwijającego się sektora branży motoryzacyjnej,
  • stawkę wynoszącą 75 zł/kB tekstu (dla specjalisty to około 100 zł/godzina pracy),
  • pracę zdalną o wybranej porze.

Lubimy stawiać sprawę jasno, dlatego powyższe stawki to oczywiście stawki netto. Preferowana forma współpracy to umowa o dzieło lub firma-firma, etatów na razie nie uniesiemy finansowo.

Czego oczekujemy

A teraz to, czego oczekujemy:

  • dobrej znajomości technikaliów,
  • solidnej znajomości branży motoryzacyjnej,
  • co najmniej 10-letniego doświadczenia w pracy redaktorsko-dziennikarskiej, w tym udokumentowanych epizodów na stanowiskach redaktora prowadzącego i wyżej.

W skrócie: potrzebujemy osób doświadczonych, które pozwolą nam utrzymać wysoki poziom merytoryczny www.elektrowoz.pl przy publikacji 10-12 tekstów dziennie. Na obecnym etapie nie szukamy osób niedoświadczonych i początkujących.

Jaka jest nasza strategia

Chcielibyśmy, żeby ten zrąb współpracowników przerodził się w przyszłości w doświadczoną kadrę redaktorsko-kierowniczą, ponieważ na stole są jeszcze dwa projekty: bardziej rozrywkowa TeslaNews.pl oraz odpowiednik EV-Database. Obydwa są obiecujące, ale wymagają konkretnego podejścia i programowania oraz dodatkowych zastrzyków gotówki – której obecnie nie mamy.

Nasze przychody wynoszą obecnie kilka tysięcy złotych, dlatego szukamy na razie 1-2 osób. Zespół będziemy sukcesywnie powiększać, gdy przechody przekroczą 10 tysięcy złotych i ustabilizują się powyżej tego progu, nastawiamy się na dalszy rozwój.

Wierzymy, że www.elektrowoz.pl stanie się w przyszłości medium z nowej fali, w której liczy się fachowość, merytoryka, a nie rozpaczliwe poszukiwanie zysku i ratowanie biznesu wydawniczego – co obserwujemy właśnie na polskim rynku wydawniczym. Naszym marzeniem jest budowanie portali/pism/audycji merytorycznych, popularyzujących daną dziedzinę wiedzy.

Chcemy, by www.elektrowoz.pl i towarzyszące mu media uświadamiały Czytelnikom, jak piękna i ważna w naszym życiu jest inżynieria. Plany są więc dalekosiężne i ambitne.

Jeśli to wszystko Ci odpowiada, jeżeli odnajdujesz się w tej wizji, zapraszamy do wysłania CV na adres [email protected] ze słowem „PRACA” w tytule. Obiecujemy, że odpowiemy na wszystkie maile.

To może Cię zainteresować:
Ocena ogólna
Ocena Czytelników
[Suma: 5 głosów Średnia: 5]