Wrzesień 2018 pokazał nam, gdzie jest nasze miejsce. 🙂 Choć na rynku zaczęło się trochę dziać, nadal tkwimy w przedziale 50-60 tysięcy Czytelników miesięcznie. Jednak cicha walka się opłaciła: Alexa pokazuje nam, że utrzymaliśmy poziom oglądalności, gdy inni polecieli w dół.

Elektrowoz.pl – gdzie jesteśmy

We wrześniu 2018 udało nam się osiągnąć poziom 53,3 tysiąca Czytelników (unikalnych użytkowników według Google Analytics). To zbliżone wartości do tych, które towarzyszyły nam w ostatnich miesiącach. Alexa mówi, że w miarę trzymamy oglądalność – co potwierdzają statystyki – podczas gdy inni w okresie sierpień -> początek października mocno zjechali:

Liczymy, że musielibyśmy zwiększyć zasięg dwukrotnie, żeby doskoczyć do miejsca numer 3 000 w Polsce. Walczymy o osiągnięcie celu w okolicy grudnia 2018/stycznia 2019. Jest to o tyle istotne, że na tym pułapie produkt nie będzie wymagał dosypywania pieniędzy, a zacznie dawać fajny zysk.

Zrobione + plany

Nowy hosting (+sporo siwych włosów), nowy layout, nowe akcje, nowi autorzy. Plany: sięganie po większą grupę Czytelników plus gorące dopingowanie każdej sensownej inicjatywie.

To może Cię zainteresować:
Ocena ogólna
Ocena Czytelników
[Suma: 2 głosów Średnia: 5]