Listopad 2018 to miesiąc bez szaleństw. Cały czas trzymamy oglądalność w przedziale 60-70 tysięcy Czytelników, czyli znacząco więcej niż olbrzymia część małych witryn WWW, nie mówiąc już o stronach prowadzonych jednoosobowo. Po raz pierwszy w historii zostaliśmy również zacytowani z imienia i nazwiska przez ogólnopolski portal zasięgowy: SE.pl!

Elektrowoz.pl – gdzie jesteśmy

W listopadzie 2018 udało nam się osiągnąć poziom 66,2 tysiąca Czytelników (unikalnych użytkowników według Google Analytics). To dobry wynik jak na zasoby, które jesteśmy w stanie poświęcać do utrzymania witryny, jednak, oczywiście, chcemy więcej. I będziemy mieć więcej 🙂

 

Z naszego punktu widzenia jednak najważniejsze są inne doskonałe wieści: otóż nasi Czytelnicy otrzymują zaproszenia do konfigurowania Modelu 3 (Europa) albo je odbierają (USA). Zamawiają Audi e-tron. Palą się do Mercedesa EQC albo chwalą się nam miejscem w kolejce na e-Niro. Czyli wreszcie mają wybór. To już nie jest jeden Nissan Leaf vs Tesla, to już jest możliwość dobrania sobie samochodu ulubionej marki. Owszem, auta nadal nie są dostępne, ale przynajmniej jesteśmy o kilka kroków dalej w elektryfikacji samochodów. Uśmiechamy się prawie dookoła głowy, gdy o tym myślimy.

Zostaliśmy też zacytowani z imienia i nazwiska przez ogólnopolski portal: Super Express / SE.pl (link). Czyli wielkie, profesjonalne redakcje nam ufają i wierzą, że prezentujemy uczciwie przygotowane treści. WOW!

Jak gdyby tych dobrych wieści było mało, mamy dosłownie deszcz propozycji z tematami. Piszą do nas polscy i zagraniczni właściciele firm oferujących ładowarki, piszą do nas deweloperzy, piszą do nas importerzy. Czyli nas znają, czyli nas czytają! Zaczyna nam brakować rąk, żeby z wszystkimi porozmawiać, o wszystkim napisać, każdą inicjatywę podpromować. 🙂 Jest dobrze!

Inne statystyki:

  • 1 445 fanów na Facebooku (na 30 listopada, wzrost wyłącznie organiczny),
  • nasze wideo 360 stopni trafiło do Poczty Polskiej,
  • coraz większa liczba komentarzy pod postami i bardzo merytoryczne dyskusje.

Plany

Trzymać poziom i przyspieszać. 🙂

Na zdjęciu: www.elektrowoz.pl na ekranie Tesla Model 3 od Czytelnika Daniela – dzięki!

To może Cię zainteresować:
Ocena ogólna
Ocena Czytelników
[Suma: 3 głosów Średnia: 5]