Po licznych zachętach partnerów w marcu 2019 roku wprowadziliśmy nowe formaty reklamowe na stronie www.elektrowoz.pl. Dzięki nim zyskujemy pieniądze na utrzymanie i rozwój witryny oraz, wierzymy, pozwalamy rozwijać się biznesom związanym z emobilnością.

Ostatnia aktualizacja: 2020/05/07.

Wszystkie (w tym nowe) formaty reklamowe na stronie www.elektrowoz.pl

Zawarte poniżej stawki wyliczane są na podstawie prognozowanej oglądalności witryny. Zależy nam, żeby zagwarantować Państwu skuteczność zbliżoną do reklam Google Ads przy stawce wynoszącej około 1/4 stawki w stosunku do mechanizmów Google.

Główny blok reklamowy / blok sponsorski

Blok sponsorski „Sponsor miesiąca / tygodnia / witryny” to najwyżej ulokowany blok reklamowy, który widoczny jest w całej witrynie, zarówno na stronie głównej (lewa kolumna), jak i w artykułach (prawa kolumna), czyli emituje się w charakterystyce ROS. Gwarantuje co najmniej kilkadziesiąt przeklików dziennie z grupy zainteresowanej elektrycznymi pojazdami oraz kilkaset tysięcy odsłon na witrynie www.elektrowoz.pl (aktualne statystyki TUTAJ).

Nazwa jest nieprzypadkowa: reklamodawcy, którzy zdecydowali się na wykupienie tej przestrzeni, aktywnie wspierają nasz rozwój – są naszymi mentorami i sponsorami. To firmy i organizacje aktywnie zaangażowane w rozwój transportu nisko- lub zeroemisyjnego.

Ceny:

  • Sponsor miesiąca, górne okno (w oknie powyżej zajmowane przez „Czas na Teslę / Centrumcars 24”) – 1 500 zł netto za emisję przez 30 dni lub miesiąc kalendarzowy,
  • Sponsor miesiąca, dolne okno (niewidoczne, pojawia się powyżej bloku „Nie przegap”) – 1 000 zł netto za emisję jw.,
  • Sponsor tygodnia, górne okno – 380 zł netto za emisję przez 7 kolejnych dni,
  • Sponsor tygodnia, dolne okno – 250 zł netto jw.,
  • Sponsor dnia, górne okno – 60 zł netto za emisję przez dobę,
  • Sponsor dnia, dolne okno – 40 zł za emisję przez dobę.

Wykupienie bloku nr 2 możliwe jest tylko wtedy, gdy blok numer 1 („Czas na Teslę / Centrumcars24”) jest widoczny i zajęty. W przypadku sponsorów miesiąca gratis pojawia się wzmianka na Facebooku.

Grafiki mają 280×280 pikseli, ale dopuszczamy wariację w wysokości do 320 pikseli w górnym oknie, bo jeśli ktoś płaci za ekspozycję, to powinien być eksponowany.

Nie dajemy rabatów, naszym zdaniem ceny są realne i odzwierciedlają korzyści, które odniesiecie Państwo korzystając z reklamy na www.elektrowoz.pl. Podczas pierwszego dnia emisji notujemy około 80-100 kliknięć w formę reklamową (miejsce z bannerem reklamowym „Czas na Teslę”), co daje 1,4 złotego za klik w grupie bezpośrednio zainteresowanej samochodami elektrycznymi:

Statystyki kliknięć w reklamę Tesli Model 3 na www.elektrowoz.pl od dnia 4.09 do 21.09 (połowa dnia). Reklama przestaje być z czasem zauważana, dlatego rekomendujemy okresy 1-2-tygodniowe.

Każda emisja kończy się raportem z naszej strony wraz z rekomendacjami dotyczącymi ewentualnych dalszych akcji.

Google AdWords

Oprócz powyższych formatów reklamowych możliwe jest również emitowanie reklam z wykorzystaniem mechanizmu Google Ads. Jest on niezależny od nas, a jego koszty zależą od liczby reklamodawców, okresu, pory dnia/miesiąca, Czytelników itd.

Artykuły sponsorowane, reklama natywna, materiały płatne

Nie oferujemy tej formy reklamy. To zamierzone, nie chcemy wciskać Czytelnikom treści płatnych jako redakcyjnych (my też jesteśmy Czytelnikami, szanujemy siebie i szanujemy Was). Dzięki temu wiemy, że Czytelnicy mają do nas zaufanie. Nie mamy zamiaru ich zawieść.

W przypadku zainteresowania, zapraszamy do kontaktu pod adresem [email protected].

To może Cię zainteresować:
Ocena ogólna
Ocena Czytelników
[Suma: 2 głosów Średnia: 5]