Po licznych zachętach partnerów w marcu 2019 roku wprowadziliśmy nowe formaty reklamowe na stronie www.elektrowoz.pl. Dzięki nim zyskujemy pieniądze na utrzymanie i rozwój witryny oraz, wierzymy, pozwalamy rozwijać się biznesom związanym z emobilnością.

Ostatnia aktualizacja: 2019/10/02

Wszystkie (w tym nowe) formaty reklamowe na stronie www.elektrowoz.pl

Główny blok reklamowy / blok sponsorski

Blok sponsorski „Sponsor miesiąca” to najwyżej ulokowany blok reklamowy, który widoczny jest w całej witrynie, zarówno na stronie głównej (lewa kolumna), jak i w artykułach (prawa kolumna), czyli emituje się w charakterystyce ROS. Gwarantuje co najmniej kilkadziesiąt przeklików dziennie z grupy zainteresowanej elektrycznymi pojazdami oraz kilkaset tysięcy odsłon (sierpień 2019: około 0,87 miliona, aktualne statystyki TUTAJ).

Nazwa jest nieprzypadkowa: reklamodawcy, którzy zdecydowali się na wykupienie tej przestrzeni, aktywnie wspierają nasz rozwój – są naszymi mentorami i sponsorami. To firmy i organizacje aktywnie zaangażowane w rozwój transportu nisko- lub zeroemisyjnego.

Ceny:

  • Sponsor miesiąca, górne okno (w oknie powyżej zajmowane przez „Czas na Teslę / Centrumcars 24”) – 3 000 zł netto za emisję przez 30 dni lub miesiąc kalendarzowy,
  • Sponsor miesiąca, dolne okno (niewidoczne, pojawia się powyżej bloku „Nie przegap”) – 2 000 zł netto za emisję jw.,
  • Sponsor tygodnia, górne okno – 800 zł netto za emisję przez 7 kolejnych dni,
  • Sponsor tygodnia, dolne okno – 500 zł netto jw.,
  • Sponsor dnia, górne okno – 120 zł netto za emisję przez dobę,
  • Sponsor dnia, dolne okno – 80 zł za emisję przez dobę.

Wykupienie bloku nr 2 możliwe jest tylko wtedy, gdy blok numer 1 („Czas na Teslę / Centrumcars24”) jest widoczny i zajęty. W przypadku sponsorów miesiąca gratis pojawia się wzmianka na Facebooku.

Grafiki mają 280×280 pikseli, ale dopuszczamy wariację w wysokości do 320 pikseli w górnym oknie, bo jeśli ktoś płaci za ekspozycję, to powinien być eksponowany.

Nie dajemy rabatów, naszym zdaniem ceny są realne i odzwierciedlają korzyści, które odniesiecie Państwo korzystając z reklamy na www.elektrowoz.pl. Podczas pierwszego dnia emisji notujemy około 80-100 kliknięć w formę reklamową (miejsce z bannerem reklamowym „Czas na Teslę”), co daje 1,4 złotego za klik w grupie bezpośrednio zainteresowanej samochodami elektrycznymi:

Statystyki kliknięć w reklamę Tesli Model 3 na www.elektrowoz.pl od dnia 4.09 do 21.09 (połowa dnia). Reklama przestaje być z czasem zauważana, dlatego rekomendujemy okresy 1-2-tygodniowe.

Każda emisja kończy się raportem z naszej strony wraz z rekomendacjami dotyczącymi ewentualnych dalszych akcji.

Google AdWords

Oprócz powyższych formatów reklamowych możliwe jest również emitowanie reklam z wykorzystaniem mechanizmu Google Ads. Jest on niezależny od nas, a jego koszty zależą od liczby reklamodawców, okresu, pory dnia/miesiąca, Czytelników itd.

Artykuły sponsorowane, reklama natywna, materiały płatne

Nie oferujemy tej formy reklamy. To zamierzone, nie chcemy wciskać Czytelnikom treści płatnych jako redakcyjnych (my też jesteśmy Czytelnikami, szanujemy siebie i szanujemy Was). Dzięki temu wiemy, że Czytelnicy mają do nas zaufanie. Nie mamy zamiaru ich zawieść.

W przypadku zainteresowania, zapraszamy do kontaktu pod adresem [email protected].

To może Cię zainteresować:
Ocena ogólna
Ocena Czytelników
[Suma: 2 głosów Średnia: 5]