„Korzystanie z Facebooka wkrótce znów będzie możliwe. Facebook jest teraz nieaktywny ze względu na konieczne prace serwisowe, ale powinien być dostępny za parę minut” – taki komunikat otrzymujemy przy próbie zalogowania się na nasz fanpage. Na razie więc nas tam nie ma, nie mamy też dostępu do żadnych treści, które ewentualnie tam zamieściliście.

Awaria Facebooka?

Od kilkunastu dni mieliśmy problemy z poprawnym zaimportowaniem obrazków na nasz fanpage. W adresach URL często pojawiały się błędy 403. Forbidden. W tej chwili mamy następujący komunikat:

Korzystanie z Facebooka wkrótce znów będzie możliwe

Facebook jest teraz nieaktywny ze względu na konieczne prace serwisowe, ale powinien być dostępny za parę minut. W międzyczasie przeczytaj więcej informacji na temat przyczyn wyświetlania tego komunikatu. Dziękujemy za cierpliwość podczas oczekiwania na wprowadzenie udoskonaleń.

…a link do strony z informacją o błędzie generuje… błąd.Nie wiemy, czy to tymczasowy problem. W każdym razie NIE MAMY dostępu do naszego fanpage oraz do informacji, które tam zamieszczacie. Jeśli chcecie skontaktować się z redakcją w pilnej sprawie, zapraszamy do wysyłania maila na adres [email protected]. Zapraszamy również do śledzenia naszego konta na Twitterze.

To może Cię zainteresować:
Ocena ogólna
Ocena Czytelników
[Suma: 0 głosów Średnia: 0]