Niemal dokładnie rok temu uruchomiliśmy Forum Elektrowozu lub, jak my je nazywamy, Forum Samochody Elektryczne. Cieszymy się, że z niego korzystacie, choć tak naprawdę nigdy oficjalnie go nie zaprezentowaliśmy. Postanowiliśmy jednak, że nadszedł czas, by to zmienić 🙂

Co nowego na Forum

Od momentu, gdy Forum zaczęło intensywnie żyć, kontaktujemy się z Wami, prosimy o podzielenie się wrażeniami i wyciągamy najciekawsze tematy na nasze witryny. Wierzymy, że dzięki temu będziemy mogli szerzej popularyzować jakieś zagadnienia, a przy okazji sprawimy, że przestaną one ginąć w galimatiasie Forum. Dość intensywnie, choć skokowo, ruszyliśmy z tłumaczeniem mechanizmu.

Oprócz tego pomogliście nam zadecydować, żeby każda marka miała swoje własne forum. Bo liczba modeli stała się przytłaczająca. Dlatego uruchomiliśmy (proszę wybaczyć te powtórzenia, to dla Google):

…i nie ustajemy w wysiłkach, żeby pojawiły się tam kolejne kategorie. Ogólny układ jest alfabetyczny, ale ze względu na bardzo wysoki poziom zainteresowania Teslą, firma Muska znalazła się na pierwszym miejscu. Myślę, że za kilka lat tuż pod nią trafi forum poświęcone polskim samochodom elektrycznym.

Zależy nam, żebyście czuli się tam jak u siebie, dlatego dziękujemy za zgłaszanie spamu, sugestii, dzielenie się wiedzą. Nie wszystko i nie zawsze jesteśmy w stanie zrobić, jednak uśmiercenie fanpage na Facebooku dało nam tę chwilę czasu dziennie, którą poświęcamy wyłącznie na Forum. W bieżącym artykule (to ten) dzielimy się z Wami głównie technikaliami, jednak z czasem mamy zamiar podsuwać Wam również najciekawsze wątki.

Jeśli chcecie czytać Forum jak witrynę, tj. mieć dostęp do nowości, chyba najwygodniej będzie Wam przez link Pokaż najnowsze / What’s new:

Ach, no i oczywiście wszystkiego najlepszego z okazji świąt od redakcji i Wydawcy Elektrowozu 🙂

Ocena artykułu
Ocena Czytelników
[Suma: 3 głosów Średnia: 2.3]
Nie przegap nowych treści, KLIKNIJ i OBSERWUJ Elektrowoz.pl w Google News. Mogą Cię też zainteresować poniższe reklamy: