Jesteśmy na Patronite. Potrzebne były dwa podejścia i zmiana sposobu myślenia, ale prosiliście nas o to, więc proszę: jesteśmy. Jeśli uważacie, że Elektrowozowi przyda się kopniak finansowy, jeśli macie ochotę nas wesprzeć, jeśli interesuje Was nasz dalszy rozwój, zapraszamy do wsparcia redakcji. Znajdziecie nas TUTAJ.

www.elektrowoz.pl i Patronite

Elektrowóz ma już pięć lat i przyda mu się odświeżenie, restart, przyda mu się świeża krew, nowi ludzie i otwarte głowy. Udało nam się ustabilizować pozycję i wypracować markę, teraz chcielibyśmy zwiększyć liczbę treści i ich przydatność w codziennej eksploatacji elektryków. Chcemy opowiadać nie tylko o nowinkach, ale też serwować Wam porady, pomagać w doborze akcesoriów czy wspierać tę piękną społeczność, która wytworzyła nam się na Forum Elektrowozu.

Dlatego założyliśmy konto na Patronite.

Od teraz możecie wesprzeć nas kwotą w wysokości 5, 10 lub 25 złotych miesięcznie. Za każdym z tych progów będą szły określone benefity, które opisaliśmy na naszej stronie profilowej. Ale przede wszystkim będzie szło nasze zobowiązanie, by nie przysiadać na laurach i wrócić na ścieżkę rozwoju. Jest jeszcze mnóstwo do zrobienia, sporo do opisania, dużo do zorganizowania, nagrania, opisania.

Bardzo nam zależy, żeby co najmniej część tych pieniędzy wracała do Was: kierowców, właścicieli elektryków, praktyków. Niektórzy z Was potwierdzą, że przy lepszych miesiącach zapraszaliśmy Was do współpracy, bo było nas stać na rozszerzenie katalogu publikowanych treści. Teraz przyszły czasy słabsze, przychody na poziomie 6-7 tysięcy złotych miesięcznie po odjęciu podatków, kosztów, wynagrodzeń nie pozwalają nam na szczególny rozwój. Niezbyt optymistycznie nastrajają nas też ruchy Google, które wyraźnie promują wideo (podbieranie rynku telewizji) kosztem liter. A my specjalizujemy się w literach.

Dlatego uruchamiamy Patronite i dziękujemy Wam, jeśli zechcecie nas wesprzeć.

Oczywiście jak dotychczas będziemy się rozliczać z Wami z każdej wpływającej na nasze konto sumy. Naszą szczegółową strategię dotyczącą wydatków przedstawimy Wam w nadchodzących tygodniach. Częściowo wyłuszczaliśmy ją w październiku 2021 roku, ale już wiemy, że zostanie zmodyfikowana 🙂

Zdjęcie otwierające: Patronite Elektrowozu, stan na 18 kwietnia 2022 roku

Ocena artykułu
Ocena Czytelników
[Suma: 17 głosów Średnia: 4.1]
Nie przegap nowych treści, KLIKNIJ i OBSERWUJ Elektrowoz.pl w Google News. Mogą Cię też zainteresować poniższe reklamy: