Prosimy, nie blokuj reklam. Dlaczego? SPRAWDŹ

Trafiłeś tu, ponieważ zablokowałeś wyświetlanie reklam na stronie www.elektrowoz.pl

Prosimy, nie blokuj reklam na SAMOCHODY ELEKTRYCZNE – elektrowoz.pl. Jeśli Twoim zdaniem są agresywne, przeszkadzają Ci w lekturze, koniecznie napisz nam o tym na [email protected] lub na Facebooku. Postaramy się rozwiązać problem tak szybko, jak to tylko możliwe. Serio.

Emisja reklam nie dostarcza nam jakichś kokosów, ale te pieniądze pozwalają nam dbać o portal i go rozwijać. NIE stosujemy wielkich, grających, zasłaniających wszystko reklam z uciekającymi krzyżykami. Na każdej stronie powinny być trzy, wyjątkowo cztery reklamy Google AdSense. Robimy wszystko, żeby nie przeszkadzały i żeby były przydatne.

NIE stosujemy kryptoreklamy jak Natemat.pl, wszystkie reklamy są u nas jasno oznaczone. Aktualnie (stan na maj 2019) mieliśmy raptem 1 czy 2 artykuły sponsorowane. I zawsze były uczciwie oznaczone. Mamy bardzo mocne kręgosłupy, nie planujemy wprowadzać Cię w błąd i udawać, że reklama jest zwykłym artykułem – bo wiemy, że to Ty, Czytelnik, decydujesz o tym, czy istniejemy, czy lecimy w niebyt.

Dlatego prosimy: WYŁĄCZ AdBlocka i NoScript na stronie www.elektrowoz.pl. Dziękujemy! 🙂

Ocena ogólna
Ocena Czytelników
[Suma: 50 głosów Średnia: 1.5]