Mikołaj wyświetlający się w Tesli? Jak włączyć Santa Mode w Modelu S lub Modelu X? Jak dotrzeć do innych niespodzianek w oprogramowaniu Tesli?  Odpowiadamy na te pytania.

Santa Mode w Tesli

Wraz z oprogramowaniem w wersji 2017.50.2, w Teslach pojawiła się nowa ukryta niespodzianka (easter egg): Santa Mode. Po jego wybraniu – kliknięcie w renifera – na środku liczników wyświetla się święty Mikołaj na saniach, a po chwili startuje świąteczna piosenka o reniferze Rudolfie:

Gdy samochód jedzie, na licznikach zamiast jadącego samochodu wyświetla się sunący na saniach święty Mikołaj (od około 1:05 w filmie). Przy aktywnym Autopilocie Mikołaj podąża ośnieżoną drogą, a zamiast innych aut wyświetlają się renifery.

> Lucid Air i 378 km/h szybkości maksymalnej [WIDEO]! Oto konkurencja BMW serii 7

Aby zobaczyć zestaw wszystkich ukrytych niespodzianek w oprogramowaniu Tesli, należy kliknąć logo Tesli, by pojawił się samochód, następnie rozwinąć przybornik (slider) z prezentami widoczny na górnej ramce nad autem.

Bożonarodzeniowe wielkanocne jajo / ukryta niespodzianka z 2016 roku (Model X)

Zeszłoroczną niespodziankę w Modelu X można aktywować przytrzymując logo Tesli przez pięć sekund i wpisując „Holiday”, „Mars”, „ModelXmas”  jako kod dostępu. Utwór, który wtedy startuje to Trans-Siberian Orchestra (Wizards in Winter):

|REKLAMA|
|/REKLAMA|

Tesla Superchargers w Europie

To może Cię zainteresować:
Ocena ogólna
Ocena Czytelników
[Suma: 4 głosów Średnia: 5]