Właściciele Tesli Model 3 Standard Range oraz Standard Range Plus otrzymali w aplikacji powiadomienie o możliwości zakupu pakietu podgrzewanych foteli na tylnej kanapie. Jako że w samochodzie wszystko już jest, zakup dotyczy wyłącznie odblokowania opcji w oprogramowaniu.

Podgrzewana tylna kanapa w Tesli Model 3 Standard Range [Plus]

W Stanach Zjednoczonych opcję wyceniono na 300 dolarów, w Europie – w tym w Polsce – na 300 euro. Daje to równowartość 1 275 złotych. Jej odblokowanie Elon Musk obiecał już w grudniu 2019 roku.

I tu zaczyna się dylemat.

Z jednej strony kwota jest niewielka jak na samochód, w którym chciałoby się mieć podgrzewane fotele. Z drugiej: gdy ktoś z tyłu wozi głównie powietrze, to czy powinien decydować się na opcję, z której być może skorzysta kilka razy w życiu?

> Tesla Model 3 SR+ z nietypowym prezentem. Są mapy satelitarne, ruch drogowy i streaming przez LTE

Podgrzewanie tylnej kanapy nie jest standardem w Tesli Model 3 SR/SR+, ale działało przez kilka tygodni latem 2019 roku. Mogli z niego skorzystać wybrani nabywcy auta, którzy otrzymali samochód z oprogramowaniem w wersji 2019.15.x (v9.0). Opcja znikała najpóźniej na początku września 2019 roku. Teraz, w lutym 2020, wróciła jako gotowy do zakupu pakiet – widać go w aplikacji lub co najmniej przez stronę WWW naszego konta.

Na razie nie jest jasne, czy kupiony pakiet podgrzewanych siedzeń z tyłu przynależy do samochodu, czy może do właściciela auta. W tym pierwszym wariancie nie powinien zniknąć po odsprzedaży, w tym drugim chyba dałby się przenosić między takimi samymi samochodami.

Informacja o widoczności opcji tylko przez WWW od Pana Daniela, dzięki!

To może Cię zainteresować:
Ocena ogólna
Ocena Czytelników
[Suma: 8 głosów Średnia: 4.5]