Jak zdobyć nalepkę EE, kiedy samochód jest w leasingu? Przećwiczył to nasz Czytelnik, Pan Konrad – i postanowił podzielić się wiedzą na naszych łamach. Mieszkańcy Krakowa dowiedzą się ponadto, jak podejść do okienka, do którego podejść się nie da. 🙂

Naklejka EE dla samochodu w leasingu? Prosta sprawa!

Nalepkę EE najszybciej uzyska w urzędzie przedstawiciel firmy leasingowej. I to właściwie koniec opowieści. W przypadku Pana Konrada był to człowiek, który bywa w urzędzie i załatwia tam swoje sprawy – więc wszystko poszło gładko. W Krakowie wydanie naklejki nie kosztuje nic, zwykle otrzymuje się ją z miejsca (maksymalnie do 3 dni roboczych):

> KRAKÓW. Naklejka EE na szybę – gdzie można ją uzyskać?

W tej bardzo pozytywnej historii ubawiła mnie jedna rzecz i uznałem, że warto się nią podzielić. Cytuję: Żeby załatwić odbiór, trzeba podejść do okienka nr 20, ale że dostęp do niego jest zablokowany przejściem, to trzeba poprosić osobę z okienka 21, by pozwoliła przejść. Albo poprosiła osobę od naklejek na auto elektryczne.

Jestem niemal pewny, że na próżno szukać tej wskazówki na stronach urzędu miasta.

I jeszcze jedno: Szczerze przyznam, że te naklejki to ogromny badziew. Wyglądają jak wydrukowane w domu na zwykłej drukarce. I to takiej, w której kończy się atrament.

|REKLAMA|
|/REKLAMA|

To może Cię zainteresować:
Ocena ogólna
Ocena Czytelników
[Suma: 25 głosów Średnia: 4.7]