Jeden z naszych Czytelników, Pan Daniel, który na stałe mieszka w Stanach Zjednoczonych, nagrał, w jaki sposób Tesla Model 3 sama wyprzedza inne pojazdy w trakcie podróżowania na Autopilocie. Samochód wymagał tylko niewielkiego udziału ze strony człowieka: sygnalizacji dźwignią kierunkowskazów, że jest gotowy do rozpoczęcia i zakończenia operacji.

Wyprzedzanie na Autopilocie

Żeby samochód rozpoczął wyprzedzanie na Autopilocie, konieczny jest tylko niewielki nadzór ze strony człowieka. Tesla poprosi nas o ruszenie dźwigienki kierunkowskazu w lewo (dół) i poinformuje nas o zmianie pasa na szybszy.

> HOLANDIA. Sprzedaż Tesli Model 3 lepsza od BMW serii 3. Rekordowy skok po koniec miesiąca

Po zakończeniu procesu wyprzedzania, gdy w polu widzenia nie pojawią się kolejne samochody, Tesla poprosi nas o ruszenie dźwignią kierunkowskazu w prawo (górę), by zasygnalizować powrót na prawy pas. W międzyczasie auto może sprawdzać naszą czujność i domagać się położenia rąk na kierownicy oraz wykonania nią lekkiego ruchu.

Oto nagranie z całego manewru. Tak, słychać brzęczenie 🙂 Jak dowiadujemy się z pierwotnej dyskusji (źródło), jest to efekt świeżo frezowanej nawierzchni:

Nagranie i zrzuty ekranu: (c) Czytelnik Daniel

To może Cię zainteresować:
Ocena ogólna
Ocena Czytelników
[Suma: 1 głosów Średnia: 3]