Kiedy oglądaliśmy Tesla Model 3 we Wrocławiu, osoby posiadające dzieci – w tym niżej podpisany – zastanawiały się, czy na tylne siedzenie samochodu wejdą trzy foteliki. Wygląda na to, że ktoś już zbadał ten temat, a przy okazji podzielił się ciekawymi statystykami.

Trzy foteliki dla dzieci na tylnej kanapie Modelu 3? Proszę bardzo

Widoczne na zdjęciu foteliki zostały wyprodukowane przez firmę Diono, która oferuje swe produkty m.in. w Stanach Zjednoczonych i Niemczech. Dzieci siedzą w modelu Diono Radian 3 R All-In-One kosztującym 200 dolarów za sztukę. Taka kwota w Polsce odpowiada dolnemu progowi cenowemu fotelików wyższej klasy.

Przy okazji właściciel samochodu zdradził, że w bagażniku bez problemu mieści się spacerówka (niewielki, składany wózek dla dziecka) oraz że tyle pociech nie spowodowało żadnych problemów z białą tapicerką – czyści się ją łatwo i wygodnie. Nie zauważył też niebieskiego zabarwienia od dżinsów.

> Co dalej z salonem Tesli w Warszawie? Wskazówka od Muska: „Mam nadzieję na Europę Wschodnią w 2019 r.”

Auto w czasie 7 miesięcy przejechało niecałe 27 tysięcy kilometrów, w tym czasie zużyło energię za 249 dolarów (równowartość 959 zł, czyli 137 zł/mies.) i wymagało wizyty w warsztacie za 60 dolarów (zamiana opon miejscami, równowartość 230 zł).

Według szacunków właściciela Tesla Model 3 od momentu zakupu straciła 0,33 procent pojemności baterii: jej zasięg na pełnym naładowaniu skurczył się o 1 milę, z 499 do 497 kilometrów (źródło).

A oto nasze oglądanie Tesli Model 3 we Wrocławiu jako wideo 360 stopni. Możesz zasubskrybować nasz kanał, żeby dowiadywać się o nagraniach wcześniej:

Wszystkie zdjęcia: (c) Trey Tietz / Twitter

To może Cię zainteresować:
Ocena ogólna
Ocena Czytelników
[Suma: 1 głosów Średnia: 5]