Polski importer, firma Velomotors, wprowadziła na rynek dwa elektryczne motorowery dostawcze: Askoll eSpro K1 i eSpro K2. Skutery skierowane są przede wszystkim do odbiorców biznesowych i instytucjonalnych.

Elektryczne skutery dostawcze Askoll – specjalnie dla listonoszy

Askoll eSpro K1 posiada jedną platformę na sakwę z przodu pojazdu, z kolei model Askoll eSpro K2 fabrycznie wyposażono w dwie platformy na sakwy. Obydwa pojazdy zostały zaprojektowane z myślą o listonoszach i kurierach, którzy z użyciem jednośladów mogliby szybciej obsługiwać podlegający im rejon.

> Elektryczne skutery od SEW: ceny od 9 do 26 tysięcy złotych, odpowiedniki 50-300 cm sześciennych [wywiad]

Skutery powstały na bazie pojazdu Askoll eSpro45; producent obiecuje, że osiągają one zasięg do 98 kilometrów, co powinno wystarczyć na cały dzień pracy. Baterie są wyjmowalne, można zabierać je do ładowania do domu – można też podłączać skuter bezpośrednio do gniazdka 230 woltów.

Pojazdy firmy Askoll osiągają maksymalnie 45 km/h, czyli należą do kategorii motorowerów. Można się więc na nich poruszać z wykorzystaniem dowodu osobistego lub prawa jazdy kategorii AM.

> Gogoro wprowadza na rynek elektryczne skutery Gogoro S2 i 2 Delight. Normalny zasięg, normalna szybkość, ZNOŚNA CENA!

Cena Askoll eSpro K1 to równowartość 15,8 tysiąca złotych netto (3 650 euro), z kolei eSpro K2 kosztuje równowartość 16,3 tysiąca złotych netto (3 772 euro). Czas oczekiwania na pojazd to maksimum 6 tygodni.

Askoll eSpro K1 (c) Velomotors / Askoll

Elektryczny skuter dostawczy Askoll eSpro K1 (c) Velomotors / Askoll

Elektryczny motorower dostawczy Askoll eSpro K2 (c) Velomotors / Askoll

Elektryczny skuter dostawczy Askoll eSpro K2 (c) Velomotors / Askoll

|REKLAMA|
|/REKLAMA|

To może Cię zainteresować:
Ocena ogólna
Ocena Czytelników
[Suma: 0 głosów Średnia: 0]