Jaką stację ładowania wybrać do hotelu? Jakie stacje ładowania samochodów elektrycznych oferują najlepszy stosunek możliwości do ceny? Na jakie obowiązki wynikające z Ustawy o elektromobilności muszą zwrócić uwagę samorządy? Tego wszystkiego dowiecie się na seminarium organizowanym przez firmę milivolt – zapraszamy już teraz!

  • tematyka: Aspekty finansowe, techniczne i prawne związane z instalacją stacji ładowania dla szerszej grupy użytkowników
  • koszt: ZA DARMO
  • kiedy: wtorek, 22 maja 2018 roku, godzina 10.00
  • zarejestruj się TERAZ: KLIK [liczba miejsc ograniczona]

Dla kogo?

Webinarium milivolt zostało przygotowane specjalnie z myślą o następujących grupach odbiorców:

  • Burmistrzowie, radni, prezydenci miast, którzy chcą się dowiedzieć, jakie obowiązki narzuca na nich Ustawa o elektromobilności.
  • Właściciele firm, którzy chcą zainstalować u siebie stacje ładowania dla pracowników.
  • Właściciele hoteli, restauracji, pensjonatów, którzy planują zwiększyć liczbę zamożniejszych gości przez montaż ładowarek.
  • Osoby zainteresowane aspektami prawnymi Ustawy o elektromobilności.

Zarejestruj się już teraz:  KLIK [liczba miejsc ograniczona]

Tematyka

Ustawa o elektromobilności nakłada bardzo konkretne obowiązki na samorządy, deweloperów oraz wszystkich, którzy chcieliby zainstalować stację ładowania w publicznie dostępnym miejscu – na przykład na parkingu obok przydrożnej restauracji.

Chcemy przystępnie opowiedzieć o tych obowiązkach, wyjaśnić potencjalne trudności, wspomnieć o najważniejszych pułapkach związanych z instalacjami. Ważnym aspektem webinarium będą również korzyści wynikające z inwestycji w stację ładowania.

Postaramy się też rzetelnie wprowadzić słuchaczy w temat ładowarek, które są dostępne na rynku. Pokażemy zarówno urządzenia droższe, renomowanych marek, jak i nieco tańsze alternatywy. Zrobimy to jednak przystępnie, w miarę możliwości bez technicznego slangu, żeby wiedza była przyswajalna dla każdego.

O nas

Firma milivolt zajmuje się kompleksową organizacją i prowadzeniem procesu inwestycyjnego w zakresie infrastruktury do ładowania pojazdów elektrycznych. Współpracuje z renomowanymi producentami urządzeń oraz ekspertami z dziedzin prawa i finansów.

Nasza historia pokazuje, że jesteśmy godnym zaufania partnerem dla firm, które szukają na rynku rozwiązań o najlepszym stosunku możliwości do ceny. Oferujemy również wsparcie w postaci zewnętrznego finansowania inwestycji w celu redukcji obciążenia budżetu.

To może Cię zainteresować:
Ocena ogólna
Ocena Czytelników
[Suma: 13 głosów Średnia: 4.7]