W połowie maja Patryk Jaki ogłosił swój plan antysmogowy dla Warszawy. Jednym z jego elementów było postawienie co najmniej 100 punktów ładowania pojazdów elektrycznych do 2020 roku – oraz uruchomienie wraz z Grupą PGE pierwszej stacji ładowania do końca lipca 2018 roku. Niestety, chyba nie wszystko się udało.

Stacja ładowania na Pradze Północ – jeszcze nie teraz?

Podczas spotkania z wyborcami 16 maja 2018 roku, Patryk Jaki ogłosił założenia godnego pochwały planu antysmogowego dla Warszawy. Oprócz elementów odsuniętych w czasie pojawiła się również obietnica z kategorii realizowanych błyskawicznie.

Wywołany przez Patryka Jakiego p.o. prezesa zarządu PGE Energia Odnawialna, Arkadiusz Sekściński, zadeklarował, że „do końca lipca 2018 chcielibyśmy, aby w dzielnicy Praga Północ pojawiła się stacja ładowania”. Dowiedzieliśmy się też wtedy, że jest już określone miejsce, w którym stanie stacja, jest podpisane porozumienie, a „praca wre”:

Spotkanie odbyło się pod Urzędem Dzielnicy Praga Południe. Czytelnicy donoszą nam jednak, że w pobliżu nie widać żadnych prac związanych z montażem stacji ładowania. Lipiec 2018 kończy się dziś, co skłania nas do wniosku, że do końca lipca stacja jednak się nie pojawi…

> Jaguar I-Pace z zasięgiem zaledwie 310-320 km? Słaby wynik testów coches.net dla Jaguara i Tesli [WIDEO]

Zadaliśmy firmie PGE Energia Odnawialna pytanie o lokalizację stacji ładowania. Czekamy na odpowiedź.

Na zdjęciu: p.o. prezesa zarządu PGE Energia Odnawialna, Arkadiusz Sekściński (c) Patryk Jaki / Facebook

|REKLAMA|
|/REKLAMA|

To może Cię zainteresować:
Ocena ogólna
Ocena Czytelników
[Suma: 0 głosów Średnia: 0]