Na grupie Kierowcy samochodów elektrycznych w Polsce pojawiła się wzmianka o kolejnej stacji ładowania samochodów elektrycznych w Krakowie. Urządzenie obsługiwane jest przez firmę GO+EAuto, stoi w centrum handlowym M1. Skorzystanie z ładowarki wymaga karty RFID operatora.

GO+EAuto – rozwój i duże plany w Krakowie

Zgodnie z mapą zamieszczoną na stronie gopluseuato.pl w Krakowie i jego okolicach aktywne są dziś dwie stacje:

  • Siewna 30a, Kraków (TUTAJ) – 1,6 zł/kWh DC, 1,15 zł/kWh AC.
  • Krakowskie Przedmieście 116, Zielonki (TUTAJ) – 1,3 zł/kWh.

Oprócz tego jeden z właścicieli elektryków, Pan Konrad, wyśledził (źródło), że uruchomiono urządzenie w centrum handlowym M1:

  • Al. Pokoju 67, Kraków (TUTAJ) – 1,6 zł/kWh DC, 1,15 zł/kWh AC.

Urządzenie w centrum handlowym M1 wymaga karty RFID, pozostałe prawdopodobnie też. Aby ją uzyskać, należy zgłosić się do siedziby spółki lub skontaktować się z operatorem. Z naszego punktu widzenia dużo wygodniejsze jest dopisanie karty innego operatora, na przykład Greenway Polska,do systemu GE+EAuto. Aby tego dokonać, należy założyć konto na portalu pod adresem https://goplusEAuto.pl/moje-konto/ i skontaktować się z operatorem.

Plany Go+Euato są dalekosiężne. O ile dobrze liczymy, firma na mapie na swojej stronie oznaczyła aż 37 lokalizacji, w których w przyszłości mają zostać uruchomione punkty ładowania. Wliczając trzy aktywne już miejsca byłoby to łącznie 40 stacji.

To może Cię zainteresować
Ocena ogólna
Ocena Czytelników
[Suma: 2 głosów Średnia: 5]