Na fanpage Spotted : Radom pojawiło się zdjęcie Superchargera, który miałby powstawać na ulicy Toruńskiej 3 w Radomiu. Zdjęcie wygląda na wiarygodne, rzeczywiście ukazuje wspomnianą lokalizację. To byłby piąty Supercharger w kraju po Poznaniu, Ciechocinku, Katowicach i Kostomłotach pod Wrocławiem.

Supercharger Radom – co wiemy

Wiadomo to, co widać na zdjęciu: na parkingu przy Toruńskiej 3 (Google Maps TUTAJ), niedaleko urzędu skarbowego i zakładów Radwag, pojawiły się cztery miejsca parkingowe, dwa transformatory i cztery stacje ładowania. W przeciwieństwie do poprzednich doniesień o Lućmierzu, tutaj mamy dość namacalny dowód, że stacja ładowania Tesli faktycznie zostanie tu uruchomiona.

Lokalizację umieszczono już na prowadzonej przez społeczność mapie Supercharge.info, natomiast nie ma jej nadal na oficjalnej mapie Tesli, nawet w planach.

Nowy Supercharger znajduje się blisko drogi E77 łączącej Gdańsk z Warszawą i Krakowem, drogi nr 9 łączącej Radom z Rzeszowem oraz drogi nr 12/S12 spinającej autostradę A1 z Lublinem i dalszą częścią kraju. Gdy będzie gotowy, na mapie powinien być widoczny tak:

Zdjęcie: (c) Spotted : Radom / Facebook

To może Cię zainteresować:
Ocena ogólna
Ocena Czytelników
[Suma: 2 głosów Średnia: 5]