W sobotę, 23 czerwca, odbędą się Wianki nad Wisłą oraz rozpoczną się zaplanowane na wakacje remonty ulic. Dlatego zamknięte będą niektóre ulice w Warszawie.

Warszawa: zamknięte ulice 23.06.2018

Wianki nad Wisłą + parkingi w okolicy

Od 18.00 w sobotę do 4.00 w niedzielę zamknięta będzie Wisłostrada między Sanguszki a Mostem Śląsko-Dąbrowskim. To oznacza, że godzinach wieczornych nie przejedziemy Wybrzeżem Gdańskim.

Jadący od strony Mokotowa będą mogli dojechać do mostu Śląsko-Dąbrowskiego i skręcić w ul. Grodzką.

> Mercedes zmienia elektrownię węglową w magazyn energii – bateriami z samochodów!

Jadący od strony Bielan powinni skręcić już w ul. Z. Krasińskiego – dalej będą zorganizowane specjalne miejsca parkingowe na skrajnych dwóch pasach ruchu Wisłostrady, a od ul. R. Sanguszki ulica będzie całkowicie zamknięta dla ruchu (wytyczona zostanie tymczasowa zawrotka przed ul. R. Sanguszki).

Objazd zostanie poprowadzony ulicami: Z. Krasińskiego – A. Mickiewicza – gen. W. Andersa – Marszałkowska – Al. Jerozolimskie. Zalecany objazd: most gen. S. Grota-Roweckiego – Jagiellońska – Wybrzeże Helskie – Wybrzeże Szczecińskie – Wał Miedzeszyński – most Siekierkowski.

Frezowanie Kijowskiej

Przez cały weekend (od 23.00 w piątek do 4.00 w poniedziałek) będzie odbywało się frezowanie ulicy Kijowskiej.

Zamknięte będą będą obydwie jezdnie ul. Kijowskiej od skrzyżowania z ul. Markowską (możliwy będzie skręt w tę ulicę i wyjazd z niej) do Trasy Świętokrzyskiej (jezdnia wschodnia będzie zamknięta dla samochodów do Dworca Wschodniego, a jezdnia zachodnia od ul. Objazdowej).

> Czy warto kupić używaną Teslę?

Dojazd do Dworca Wschodniego możliwy będzie tylko od ul. Lubelskiej. Objazdy zostaną poprowadzone ulicami: Naczelnikowska – Radzymińska – Ząbkowska.

|REKLAMA|
|/REKLAMA|

To może Cię zainteresować:
Ocena ogólna
Ocena Czytelników
[Suma: 2 głosów Średnia: 5]