WARSZAWA. W niedzielę, 10 czerwca, w stolicy będą odbywały się zawody triathlonowe, zostanie też zamknięta ulica Puławska. Tego dnia nad Zalew Zegrzyński najlepiej jechać przez Pragę Południe.

Warszawa: zamknięte ulice 10.06.2018

Enea Ironman 5150 Warsaw – impreza triathlonowa

Pierwszy etap zawodów (pływanie) odbędzie się nad Zalewem Zegrzyńskim. Wyścig rowerowy będzie prowadził od Białobrzegów do Warszawy drogą nr 633. Poważne utrudnienia w ruchu mogą więc występować na ulicach Płochocińskiej – Modlińskiej – Kuklińskiego – moście M. Skłodowskiej-Curie – Wybrzeżu Gdyńskim – Wybrzeżu Gdańskim – Wybrzeżu Kościuszkowskim. Ulice będą ZAMYKANE na czas przejazdu kolarzy.

> Transmisja NA ŻYWO z Enea Ironman TUTAJ

Między 9 a 13 całkowicie zamknięte zostaną więc ulice:

  • Płochocińska: na odcinku od granicy miasta do skrzyżowania z ulicami Cieślewskich i Białołęcką na całej szerokości, dalej do ul. Marywilskiej tylko jezdnia w kierunku granicy miasta, natomiast od ul. Marywilskiej do ul. Modlińskiej znowu cała szerokości; ok. godz. 8.30 – 12.00 zalecany objazd Trasą Toruńską do ul. Modlińskiej,
  • połowa szerokości jezdni ul. Modlińskiej w kierunku Legionowa (w tym czasie zamknięty wlot ul. Ekspresowej),
  • jezdnia ul. płk. R. Kuklińskiego i mostu M. SkłodowskiejCurie w kierunku Bielan (uwaga, ok. godz. 9.15 – 12.10 kierowcy jadący od strony Legionowa NIE będą mogli skręcić na most, a zjeżdżający z mostu będą mogli TYLKO skręcić w prawo w stronę Pragi; nie będzie można także wjechać na most z ul. Myśliborskiej),
  • jezdnia ulic Wybrzeże Gdyńskie i Wybrzeże Gdańskie w kierunku Mokotowa (ok. godz. 9.30 – 12.40 z ul. Pułkowej będzie można pojechać TYLKO w stronę ul. Marymonckiej; NIE będzie można zjechać na Wisłostradę z ulic: Gwiaździstej, Trasy AK, Z. Krasińskiego, Wenedów, Karowej; dla samochodów utrzymany będzie jeden pas ruchu pomiędzy ul. R. Sanguszki a ul. Nowy Zjazd).

> Policja złapała nas na buspasie i… aj aj aj [WIDEO 360 stopni]

Na ul. Wybrzeże Kościuszkowskie przy Bibliotece UW zawodnicy odstawią rowery i rozpoczną bieg na trasie: Wybrzeże Kościuszkowskie – chodnik i droga dla rowerów wzdłuż ul. Zajęczej i na moście Świętokrzyskim (po północnej stronie) – chodnik i droga dla rowerów wzdłuż ul. Wybrzeże Szczecińskie (uwaga, ok. godz. 9.30 – 13.30 zamknięty będzie wjazd na most Świętokrzyski z ul. Tamka oraz po stronie praskiej) – ścieżka nad Wisłą – chodnik i droga dla rowerów wzdłuż ul. Wybrzeże Szczecińskie (od Portu Praskiego do mostu Świętokrzyskiego) – chodnik i droga dla rowerów na moście Świętokrzyskim (po północnej stronie) – bulwary nad Wisłą (biegacze zawrócą na wysokości mostu Śląsko-Dąbrowskiego i pobiegną do mety przed Muzeum Sztuki Nowoczesnej). W czasie biegu drogi dla rowerów na jego trasie będą zamknięte.

Zamknięta ul. Puławska

Od 9 czerwca do 2 września trwały będą prace remontowe torowiska na Puławskiej. W związku z tym zamykane lub zablokowane będą:

  • jezdnia wschodnia Puławskiej pomiędzy Malczewskiego i Odyńca

|REKLAMA|
|/REKLAMA|

To może Cię zainteresować:
Ocena ogólna
Ocena Czytelników
[Suma: 1 głosów Średnia: 5]