Zamknięte ulice 10.04.2018, w rocznicę obchodów katastrofy w Smoleńsku. Spis obejmuje wszystkie uroczystości i ich przybliżone godziny, ale ulice mogą pozostawać zamknięte dłużej. Oto rozpiska, których okolic unikać w rocznicę katastrofy smoleńskiej 2018.

Warszawa: zamknięte ulice 10.04.2018

Przez cały dzień całkowicie zablokowane będą okolice Krakowskiego Przedmieścia (Krakowskie Przedmieście od Królewskiej do Świętokrzyskiej, Królewska, Miodowa), w tym pobliże Pałacu Prezydenckiego, kościoła pw. Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny i św. Józefa Oblubieńca.

Przez cały dzień obchody będą odbywały się na Placu Piłsudskiego. Zaczną się o 9. emisją filmów o katastrofie, o 12 będzie publicznie odmawiana modlitwa Regina Caeli, następnie znowu emitowane będą filmy. O 15 odmówiona zostanie koronka do Miłosierdzia Bożego, a o 15.30 zostanie odegrany hymn narodowy i odsłonięcie pomnika Ofiar Tragedii Smoleńskiej.

Rano mogą być zablokowane ulice w okolicy Cmentarza Powązkowskiego, ponieważ tam będą odbywały się oficjalne uroczystości zorganizowane przez ratusz miasta.

|REKLAMA|
|/REKLAMA|

To może Cię zainteresować:
Ocena ogólna
Ocena Czytelników
[Suma: 1 głosów Średnia: 2]