W dniu 1 marca 2018 roku w Warszawie obchodzony jest Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. W związku z tym część ulic jest zamknięta, a kierowcy muszą posługiwać się trasami alternatywnymi. Oto spis: zamknięte ulice i objazdy 1.03.2018.

Objazdy i zamknięte ulice 1.03

Między godziną 10 a 12 wstrzymany i przekierowany na objazdy zostanie ruch na ciągu Aleje Jerozolimskie (od Mostu Poniatowskiego) – Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście – Królewska. Radzimy wybierać inne mosty, na przykład Łazienkowski lub Świętokrzyski.

Od 13 do 14.30 zamknięty będzie ciąg 11 Listopada – Szwedzka – Strzelecka – Namysłowska. Odbędzie się tamtędy przemarsz do Pomnika ku Czci Pomordowanych w Praskich Więzieniach.

Od 15 do 17 zamknięta będzie ulica Rakowiecka na odcinku od Alei Niepodległości do Kazimierzowskiej. Na ulicy Rakowieckiej odbędzie się zgromadzenie. To nie koniec: w godzinach 19-22 zgromadzenie z ulicy Rakowieckiej przejdzie trasą Rakowiecka – Puławska – plac Unii Lubelskiej – aleja Szucha – Aleje Ujazdowskie – plac Trzech Krzyży. Tego dnia lepiej unikać okolic ulicy Rakowieckiej.

Od 16.30 do 18.00 zamknięte będą ulice Cyryla i Metodego – Jagiellońska – Okrzei – Sierakowskiego. Odbędzie się tamtędy przemarsz.

W godzinach 17-18 zamknięta będzie ulica Świerszcza. Odbędzie się tam zgromadzenie.

W godzinach 19.30-20.30 zamknięte będą okolice Placu Piłsudskiego – Królewska – Krakowskie Przedmieście – pl. Zamkowy – Świętojańska. Przejdzie tamtędy pochód.

> WARSZAWA. 10 nowych autobusów elektrycznych od marca na Trakcie Królewskim

|REKLAMA|
|/REKLAMA|

Hyundai Kona Electric a Nissan Leaf – kto ma większy zasięg?

To może Cię zainteresować:
Ocena ogólna
Ocena Czytelników
[Suma: 6 głosów Średnia: 4.5]