Zaskakujące zaproszenie od Tesli na europejską wystawę w Bazylei (Szwajcaria). Amerykański producent chce tam zaskoczyć najlepszych klientów „niespodzianką” i wiele wskazuje na to, że będzie to oficjalny pokaz Tesla Roadster 2 na naszym kontynencie.

Tesla na wystawie Grand Basel

Zaproszenie do zabawy, w ramach której można wygrać wejściówkę VIP na pokazy Grand Basel, ujawnił fiński portal Autohullut (źródło). Grand Basel to zupełnie nowa impreza dla superbogaczy: w jej trakcie mają być prezentowane „samochodowe arcydzieła”, auta zupełnie wyjątkowe, pojazdy historyczne i nowe (źródło).

Dziennikarze portalu Electrek spekulują, że na wystawie pojawi się Tesla Roadster 2. Studzą tym samym emocje tych, którzy spodziewają się całkowicie nowego auta. Z kolei Finowie z Autohullut wahają się między Roadsterem i tajemniczym samochodem, którego migawka pojawiła się na jednym z filmów promocyjnych Tesli:

O tym, jaki model Tesli zobaczymy na Grand Basel, przekonamy się już 6 września 2018 roku. Warto dodać, że wybór Bazylei jako lokalizacji z pewnością nie jest przypadkiem. Miasto położone jest w Szwajcarii – a więc w kraju, gdzie przechowuje się sporo pieniędzy – ale jednocześnie graniczy z Niemcami i Francją. Kolejne imprezy mają odbyć się w Miami Beach (Stany Zjednoczone) i Hong Kongu (Chiny).

> Jak Tesla Model 3 ratuje życie [WIDEO]

|REKLAMA|
|/REKLAMA|

To może Cię zainteresować:
Ocena ogólna
Ocena Czytelników
[Suma: 3 głosów Średnia: 5]