Rządowy program dopłat „Mój elektryk” dał silnego kopa sprzedaży samochodom elektrycznym. Pierwszy odbiór mieliśmy zaraz po ogłoszeniu programu „Mój elektryk”. Pan Łukasz zadzwonił do nas powołując się na poprzedni artykuł na Elektrowozie i zgarnął maksymalną sumę korzyści, czyli blisko 52 tysiące złotych łącznego rabatu!

„Mój elektryk” kręci się coraz szybciej w salonie Kia Nowicki

W ramach rządowego programu „Mój elektryk” Klienci mogą otrzymać do 27 tysięcy złotych zwrotu (najczęstszy bodziec zakupu dla takich grup), a KIA ogłosiła kilka dodatkowych bonusów:

  • 7% rabatu dla posiadaczy instalacji fotowoltaicznych (lub mających już podpisaną umowę na montaż),
  • 7 700 zł za odkupienie pojazdu spalinowego (plus oczywiście wartość pozostawianego pojazdu),
  • 1 775 zł rabatu (cena detaliczna: 3 550 zł) na świetnie wykonany produkt KIA Wallbox 22 kW, którego producentem jest nasza polska firma PRE Edward Biel z Krakowa,
  • promocyjny kredyt 50:50 za darmo, RRSO 0% albo promocyjny leasing 100,01% (20% wpłaty, 36m, wykup 1%).

Przypominamy, że rządowa dotacja wynosi 18 750 zł albo 27 000 zł dla osób posiadających Kartę Dużej Rodziny.

Pierwszy odbiór samochodu z naszego salonu miał miejsce zaraz po ogłoszeniu programu „Mój elektryk”. Pan Łukasz zgarnął maksymalną sumę korzyści, czyli blisko 52 tysiące złotych łącznego rabatu. Największa uciechę mają Dzieci naszych Klientów, ich frajda jest bezcenna w dniu odbioru auta:

Naklejka na białym samochodzie nie prezentuje się najgorzej -> nie jest duża i nie przeszkadza (c) Kia Nowicki

Najciekawsze wydanie odbyło się teraz, w poniedziałek, kiedy Klient dodatkowo zażyczył sobie hak holowniczy z uwagi na częste wyjazdy z całą rodziną (trasa Poznań – Sieradz, około 200 km):

Pan Włodzimierz ma trójkę żywiołowych synów i przyczepka z załadowanymi zabawkami, rowerkami i wózkami była jednym ratunkiem, a KIA e-Niro w wyposażeniu L+TEC ma możliwość holowania przyczepek lekkich. W tym przypadku suma korzyści również wyniosła ponad 50 tysięcy złotych:

Zakup elektryka przez Pana Włodzimierza był podyktowany tylko i wyłącznie kalkulacją oszczędności. Zanim zdecydował się na e-Niro, testował inne modele, w tym ID.3. Dojazd do pracy wymaga od niego pokonania ponad 40 kilometrów dziennie w jedną stronę, dlatego Kia e-Niro z realnym zasięgiem 450 kilometrów była idealnym wyborem, aby nie musiał się zbyt często ładować.

Jako że średnio wydawał około 700 złotych na paliwo i pozostawił swój aktualny pojazd w rozliczeniu (Kia Sportage), mogliśmy dopasować się z podobną ratą tak, aby zakup elektryka w żaden sposób nie obciążał domowego budżetu.

Salon Kia Nowicki – kontakt

Nie jesteśmy tylko sprzedawcami! Temat elektromobilności nie jest nam obcy, ponieważ na własnej skórze doświadczyliśmy posiadania takich samochodów.

Doradzamy kompleksowo i prowadzimy Klienta za rękę przez cały proces sprzedaży. Pomagamy też przy złożeniu stosownych dokumentów do Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, w tym przy dokonywaniu odpowiedniej cesji na polisie ubezpieczeniowej i prawidłowym oznakowaniu samochodu elektrycznego. Całość możemy zrealizować przy zaledwie jednej, najprzyjemniejszej wizycie – odbiorze swego wymarzonego elektryka 😉

Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami, którzy mają wiedzę techniczną i pomogą Państwu podczas zakupów:

KALISZ, ul. Stanczukowskiego 18 (Mapy Google TUTAJ)

  • Bartłomiej: +48790810812
  • Dawid: +48792214214

KONIN, ul. Poznańska 48 (Mapy Google TUTAJ)

  • Darek, +48537000172

Liczba pojazdów z dodatkową premią za odkup i połową ceny za wallbox jest mocno ograniczona! Są to wybrane, nowe egzemplarze.

PS: Pan Włodzimierz podzielił się z nami zużyciem energii z jazdy z przyczepką na trasie Kalisz -> Poznań, 130 kilometrów. Wyszło 15,6 kWh/100 km przy prędkości zgodnej z panującym ruchem. Uważamy to za świetny wynik, jak na tak dużą powierzchnię dodatkowego oporu.

Nota od redakcji www.elektrowoz.pl: aż serce rośnie, gdy widzimy, że te samochody naprawdę się sprzedają 🙂

To może Cię zainteresować:
Ocena ogólna
Ocena Czytelników
[Suma: 5 głosów Średnia: 5]