Sklep internetowy eobuwie.pl testuje we Wrocławiu błyskawiczne dostawy towaru. Dzięki elektrycznemu Renault Twizy Cargo, buty mają docierać do klientów w ciągu 3 godzin od momentu złożenia zamówienia.

Elektryczny minidostawczak

Dostawy z użyciem spalinowych skuterów sprawdziły się na całym świecie: pojazdy są ekonomiczne, szybkie i nie zatrzymują ich korki. Teraz eobuwie.pl chce przetestować pojazdy, które wydają się łączyć zalety skuterów i samochodów elektrycznych: Renault Twizy Cargo.

> DELIVER-E: Polski Samochód Elektryczny zaprojektowany… w Wielkiej Brytanii

Elektryczny minidostawczak Twizy Cargo ma 2,34 metra długości i 1,4 metra szerokości, rozmiarami przypomina więc duży motocykl. Pojazd mieści tylko jednego pasażera, ale przestrzeń bagażowa pozwala na umieszczenie w niej do 180 litrów ładunku o masie 75 kilogramów. To oznacza, że bez problemu zmieści się w niej co najmniej kilkanaście pudełek z butami.

Zasięg Renault Twizy = w sam raz do Wrocławia

Maksymalny realny zasięg Renault Twizy to kilkadziesiąt kilometrów na jednym ładowaniu – wystarczy, żeby objechać Wrocław. Jeśli błyskawiczna dostawa trafi w gusta klientów, sklep eobuwie.pl chce ją zastosować także w innych miastach.

Warto też dodać, że Twizy jest dość wdzięcznym pojazdem do przeróbek. Spersonalizowane warianty cargo zostały opracowane zarówno w Wielkiej Brytanii (link na górze), jak też w Niemczech.

|REKLAMA|
|/REKLAMA|

To może Cię zainteresować:
Ocena ogólna
Ocena Czytelników
[Suma: 0 głosów Średnia: 0]