Gdzie można obejrzeć w Polsce Nissana Leafa 2? W miniony weekend auto było pokazywane w Gdańsku. Dowiedzieliśmy się, że ten samochód pojawi się jeszcze tylko w jednym miejscu: w galerii handlowej Wroclavia we Wrocławiu.

Nowy Nissan Leaf 2 we Wrocławiu

Samochód ma zostać wystawiony na pokaz w dniach 13-15 grudnia 2017 roku, czyli będzie można go oglądać od środy do piątku. Będzie to ten sam egzemplarz, który był w Gdańsku i, jeśli dobrze zrozumieliśmy, dokładnie ten sam, który pojawił się na targach FleetMarket 2017.

Nowy Nissan Leaf prezentowany będzie w wersji japońskiej, z interfejsem użytkownika w tym języku i kierownicą po prawej stronie.

Pierwsze egzemplarze samochodów dostosowane do polskich dróg pojawią się u nas najwcześniej w przyszłym roku. Oficjalne ceny Leafa 2 w Polsce nie są jeszcze znane. Według szacunków na podstawie cen z rynku francuskiego, auto będzie kosztowało od 146,5 do 168,2 tysięcy złotych:

> CENY: „tani” Nissan Leaf Visia za 146 500 zł, najdroższy Nissan Leaf (2018) Tekna za 168 200 zł?!

|REKLAMA|
|/REKLAMA|

Na otwarciu: nowe Nissany Leafy w kolorze pomarańczowozłotym i czerwonym. Samochód prezentowany w CH Wroclavia będzie czarny. Zdjęcie ilustracyjne (c) Fully Charged / YouTube

Testy Nissana Leafa 2 – zalajkuj i ZOBACZ:

To może Cię zainteresować:
Ocena ogólna
Ocena Czytelników
[Suma: 0 głosów Średnia: 0]