Firma „Tesla Dla Ciebie”, chyba największy polski pośrednik umożliwiający zakup Tesli Model 3 (oraz S i X) w Polsce, uruchomiła w Warszawie salon/showroom Tesli. Znajduje się on w Centrum Praskim „Koneser” przy Placu Konesera 3. Czynny jest od 12 do 20 od poniedziałku do soboty.

Nieoficjalny salon Tesli w Warszawie

Obejrzenie dowolnej Tesli przed zakupem to dziś nie lada wyzwanie. Trzeba albo samemu dotrzeć do właściciela interesującego nas modelu, albo go wypożyczyć, albo wreszcie udać się do pośrednika – „Tesla Dla Ciebie”, Centrumcars24, … – i poprosić o pokaz. Wygląda na to, że „Tesla Dla Ciebie” dostrzegła spory potencjał w tej ostatniej opcji.

Firma właśnie uruchomiła pierwszy w Polsce salon (showroom) z samochodami Tesli. Funkcjonuje on w Warszawie, w siedzibie firmy TesladlaCiebie.pl, przy Placu Konesera 3 (Mapy Google TUTAJ).

> Czy warto zrobić upgrade do CCS w nowej Tesli Model S? Nasz Czytelnik: Warto! [aktualizacja]

Dodatkową atrakcją salonu jest to, że samochody będzie sprzedawał tam między innymi youtuber Daniel Grzyb. Z przygotowanego przez niego nagrania wynika, że już teraz stoją tam co najmniej trzy Tesle Model 3: szara, czerwona i niebieska (zdjęcie otwierające.

A kiedy ruszy w Polsce oficjalny salon Tesli? Tego na razie nie wiadomo. Ze słów Elona Muska oraz z obserwacji pobliskich rynków można tylko domniemywać, że wydarzy się to pod koniec roku 2019 lub na początku roku 2020 – jednak obecnie są to wyłącznie spekulacje.

Zdjęcie na otwarciu: (c) Daniel Grzyb / YouTube

To może Cię zainteresować:
Ocena ogólna
Ocena Czytelników
[Suma: 5 głosów Średnia: 4.2]