Michał, jeden z naszych Czytelników, miał możliwość obejrzenia Tesli 3 w Londynie. Był zaskoczony dobrej jakości wykończeniem auta oraz potwierdził to, o czym mówią inni użytkownicy: początkowo ciężko się połapać w tym, co wyświetla się na ekranie.

Tesla Model 3: wrażenia przechodnia 😉

Michał podzielił się wrażeniami na grupie Kierowcy samochodów elektrycznych w Polsce. Bardzo spodobało mu się zastosowane we wnętrzu wzornictwo, a jego żonę zaskoczyło drewno na desce rozdzielczej. Nissana Leafa (poprzedniej generacji) na tle Modelu 3 określił jako samochód prezentujący „stare podejście” do konstrukcji aut.

> Test Tesla 3 / CNN: to samochód dla mieszkańców Doliny Krzemowej

Zaskoczyły go rozmiary auta, lekkość sylwetki oraz to, że auto wyróżniało się na parkingu i „wyglądało jak wehikuł z przyszłości”. Zakłopotał go ekran, w którym ciężko się zorientować, o czym zresztą niemal jednym głosem mówią wszyscy testujący.

Na siedzeniach z tyłu siedzi się odczuwalnie niżej niż w autach spalinowych. Klamki natomiast są wygodne, choć obsługuje się je mechanicznie. Podsumowanie? „Mimo jakiś małych mankamentów i tak jestem pewien, że to jest właśnie samochód dla mnie. Żaden inny nie ma sensu.” – taka opinia jest chyba lepsza niż reklama w prasie. 🙂

Tesla Model 3 w Polsce będzie można obejrzeć 30 kwietnia 2018 roku w Warszawie.

|REKLAMA|
|/REKLAMA|

To może Cię zainteresować:
Ocena ogólna
Ocena Czytelników
[Suma: 2 głosów Średnia: 5]