Użytkownik Michael Striker umieścił na YouTube swoje nagranie z przejazdu Modelem 3 na Autopilocie. Tesla w korku zachowuje się poprawnie i daje odpocząć rękom i nogom, chociaż naszym zdaniem zostawia nieco za dużą przerwę od poprzedzającego auta – ale być może to tylko kwestia konfiguracji kierowcy.

Tesla Model 3 na Autopilocie: cisza w środku, duże odstępy

Samochód bez problemu radzi sobie na zatłoczonej autostradzie. Jako że poziom głośności dźwięku wydaje się być zbliżony do normalnego, choć nieco wytłumiony (patrz: 3:40, przejazd motocykla), można też ocenić, jak samochód brzmi od środka. A właściwie: jak nie brzmi, bo w zasadzie oprócz muzyki i szumu opon (powietrza?) niewiele więcej słychać.

> Chińska Tesla w sprzedaży od I kwartału 2018 roku! Alibaba inwestuje w Xpeng

Duża odległość od poprzedzającego auta w pewnym momencie chyba zmotywowała kierowcę do działania. Gdy około 5:10 między Teslę a poprzedzającą Hondę wjeżdża inne auto, koryguje on ustawienia dotyczące utrzymywanej przez samochód odległości. Tak to przynajmniej wygląda, bo Model 3 najpierw nieco odjeżdża od poprzedzającego auta, a później się do niego zbliża.

Oto wideo:

|REKLAMA|
|/REKLAMA|

To może Cię zainteresować:
Ocena ogólna
Ocena Czytelników
[Suma: 2 głosów Średnia: 4.5]